“Liepāja” sastāvu papildina ar ārzemēs pieredzi guvušo jauniešu izlases spēlētāju Ozoliņu

Dāvids Leopolds Ozoliņš
Dāvids Leopolds Ozoliņš | Foto: BK LU/Māris Greidāns

Basketbola klubs “Liepāja” sastāva komplektāciju turpina ar gados jaunu basketbolistu piesaisti, savas rindas papildinot ar ārzemēs pieredzi guvušo Dāvidu Leopoldu Ozoliņu, vēsta klubs.

Basketbolists pagājušo sezonu aizvadīja Itālijas C sērijas komandā Kalabrijas “Viola Reggio”.

“Man ir patiess prieks par iespēju pārstāvēt basketbola klubu “Liepāja”. Jau pirmajā viesošanās reizē pārliecinājos par izcilo komandas organizāciju un saņēmu superpozitīvas emocijas. Ar treneri Artūru Visocki-Rubeni esam pazīstami daudzus gadus, tāpēc esmu drošs, ka viņa vadībā komanda sasniegs jaunas virsotnes. Uzskatu, ka komandas sastāvs ir ļoti konkurētspējīgs Latvijas un Igaunijas basketbola līgā,” pēc pievienošanās jaunajai komandai teica basketbolists.

Tikmēr galvenais treneris Visockis-Rubenis uzsvēra, ka Ozoliņš vietu sastāvā nopelnījis pēc “try-out” treniņiem.

“Ozoliņš sevi ļoti labi parādīja “try-out” treniņos un mēs izlēmām dot viņam iespēju. Dāvidu raksturojošās galvenās īpašības ir enerģija un mērķtiecība. Arī ar Dāvidu mūsu ceļi ir krustojušies jaunatnes līgā, tāpēc liels prieks, ka šo gadu laikā viņš ir mērķtiecīgi gājis uz savu sapni,” savu izvēli pamato speciālists.

“Liepājai” līgumi uz nākamo sezonu ir arī Robertam Krastiņam, Guntim Sīpoliņam, Renāram Birkānam, Dāvim Gekam, Iļjam Gromovam, Robertam Bērziņam, Adrianam Šnipkem, Raimondam Čudaram un Valteram Vuciņam, bet Artūram Visockim – Rubenim asistēs Krists Pīternieks.

2019./2020.gada sezonā “Liepāja” ar trim uzvarām 23 mačos ieņēma pēdējo 14.vietu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par