“Liepāja”/”Optibet” OHL čempionātā piedzīvo otro zaudējumu pēc kārtas

01/11/2017 22:46
HK

Nesenā “Optibet” Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta līdere “Liepāja”/”Optibet” trešdien 12.kārtas spēlē viesos ar 2:6 (1:1, 0:1, 1:4) kapitulēja Jelgavas “Zemgale”/LLU hokejistiem, ciešot otro zaudējumu pēc kārtas.

Liepājnieki pēc Daniela Bogdzjula metiena piektajā minūtē atklāja rezultātu, taču četras minūtes vēlāk Ričards Bernhards atjaunoja neizšķirtu, bet otrajā trešdaļā Olafs Aploks jau vadībā izvirzīja jelgavniekus.

Arī pēc tam mājiniekiem piederēja pārsvars, jo trešā perioda sākumā Emīls Potāpovs, Valentīns Feoktistovs un Kristaps Millers 92 sekunžu laikā iemeta trīs ripas, panākot 5:1. Viesi vienus vārtus pēc Renāra Demitera metiena atguva, bet pēdējā minūtē Raivis Kurņigins pielika punktu cīņai.

Tikmēr vēl vienā trešdien aizvadītā cīņā “Kurbads” ar 8:2 (2:0, 3:1, 3:1) sagrāva “Rīgu”.

Šajā mačā Dāvis Straupe un Mārcis Zembergs guva pa vieniem vārtiem un atdeva pa divām rezultatīvām piespēlēm, bet 1+1 nopelnīja Mārtiņš Cipulis, Sandis Zolmanis, Martins Lavrovs un Gatis Gricinskis. Savukārt “Rīgai” precīzi bija Kirils Galoha un Elvis Dins Kalnbērziņš.

Kā vēstīts, Zolmanis, Lavrovs, Gricinskis un Galoha ir iekļauti Latvijas izlases sastāvā startam Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīra Francijā, kas notiks no 9. līdz 11.novembrim.

Zīmīgi, ka pirmajā sacensību aplī “Kurbads” piekāpās “Rīgas” komandai pēcspēles metienos ar 3:4.

“Liepāja”/”Optibet” līderpozīciju zaudēja otrdien, kad viņus apsteidza “Mogo”, kas ar 6:1 apspēlēja pastarīti “Prizmu”.

Kopvērtējumā “Mogo” ir nopelnījusi 27 punktus 12 mačos, par punktu apsteidzot “Liepāja”/”Optibet”. Tikmēr “Kurbadam” ir 21 punkts 11 mačos, bet ar 17 punktiem seko “Zemgale”/LLU. “Rīgai” ir 12 punkti, kamēr “Prizma” savākusi divus punktus.

Turnīra 13.kārtas spēles tiks izspēlētas jau sestdien, centrālajā mačā labu formu sasniegušajai “Kurbada” komandai uzņemot “Zemgale”/LLU, kas centīsies sagādāt vēl vienu pārsteigumu.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija “Optibet” kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē “Pārdaugava”.

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.