“Liepāju” papildina uzbrucējs Kozlovs, prom dodas Apiņš

Vladislavs Kozlovs, sportazinas.com
Vladislavs Kozlovs Foto: FK Jelgava

Futbola kluba “Liepāja” sastāvu ir papildinājis Latvijas uzbrucējs Vladislavs Kozlovs, bet prom ir devies cits uzbrucējs Verners Apiņš, atsaucoties uz laikrakstu “Kurzemes vārds” ziņo portāls “liepajniekiem.lv”.

31 gadu vecais Kozlovs jau iepriekšējos gados ir bijis “Liepājas” mērķis starpsezonā, taču allaž pievienojās citiem klubiem. Rēzeknietis 2015. gada sezonā pārstāvēja Tallinas “Infonet”, divās nākamajās sezonās spēlēja Jūrmalas “Spartakā”, bet pērn pievienojās “Jelgavai”.

Kozlovam Virslīgā ir rezultatīva spēlētāja reputācija, bet Liepājas kluba pārstāvji allaž, daļēji jokojot, ir pieminējuši, ka šis uzbrucējs ir guvis daudz vārtu tieši pret mūsu pilsētas klubu. Tas esot viens no iemesliem, kādēļ liepājnieki šo futbolistu tik ļoti ir vēlējušies redzēt savās rindās. Tomēr galvenais ir nepieciešamība sastāvu papildināt ar pārbaudītu vietējo centra uzbrucēju.

Pagājušajā sezona Vladislavs Virslīgā aizvadīja 19 spēles un guva četrus  vārtus.

Savukārt “Liepāja” sastāvā nepaliks limbažnieks Apiņš, par kuru vislielākā interese esot bijusi Jelgavā un Valmierā, bet Verners izvēlējās atgriezties savā dzimtajā Vidzemē. Pagājusī sezona Verneram bija viena no sekmīgākajām viņa karjerā. “Liepājas” rindās viņš virslīgā aizvadīja 22 spēles un guva piecus vārtus, kā arī četras reizes rezultatīvi piespēlēja.

Atgādinām, ka “liepajniekiem.lv” iepriekš vēstīja, ka pilsētas galvenās futbola komandas sastāvs gaidāmajai sezonai esot jau nokomplektēts par 99%.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par