Lietuviešu žurnālists: Virslīgā spēlētāju algas ir uzpūstas un latviešu futbolisti jūtas pārāk komfortabli

Oļegs Laizāns, sportazinas.com
Foto: LFF

Savu vērtējumu par Latvijas futbolu paudis arī lietuviešu sporta žurnālists Pauļus Jakelis, kurš veltījis visai asu kritiku.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase nesen piedzīvoja divus smagus zaudējumus īsā laikā – ar 0:3 pret Izraēlu un 0:5 pret Slovēniju. Pamatīgu kritiku spēlētāju virzienā pauda komandas galvenais treneris Slaviša Stojanovičs, kurš sacīja, ka neredz šim sastāvam nākotni un uzskata, ka spēlētāji nav motivēti cīnīties laukumā.

“Izteikšu savu viedokli par Latvijas futbolu. Manuprāt, viena no lielākajām problēmām ir tā, ka virslīgā spēlētāji no Eiropas tiek pieskaitīti leģionāriem, bet vietējo spēlētāju algas ir uzpūstas. Viņi jūtas pārāk komfortabli un vienmēr tiek sastāvā. Trūkst konkurences,” raksta Jakelis.”

Nākamā spēle Latvijai paredzēta 6. septembrī pret Austriju viesos, kam 9. septembrī sekos cīņa ar Ziemeļmaķedoniju savā laukumā, bet Stojanovičs solīja, ka dosies runāt ar LFF prezidentu Kasparu Gorkšu par izlases sastāvu.

Savukārt 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra G grupā ar četriem zaudējumiem tikpat spēlēs ierindojas pēdējā pozīcijā. Latvieši guvuši tikai vienus vārtus, kā arī 13 ielaiduši. Tie ir sliktākie rādītāji apakšgrupā.

Dubra atvainojas, Maksimenko šokēts, Stojanovičs pauž sašutumu par spēlētāju attieksmi

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par