“Lightning” gūst divus vārtus vienā mazākumā, 212 centimetrus garš Hara tiek nogāzts (VIDEO)

08/03/2020 10:15

Aizvadītajā naktī vienā no Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačiem savā starpā tikās abas Austrumu konferences labākās vienības – Bostonas “Bruins” un Tampabejas “Lightning”.

Fantastiskā cīņā “Lightning” svinēja uzvaru ar 5:3. Pirmajā trešdaļā Tampabeja guva divus vārtus, izdarot to viena mazākuma laikā. Visa mača garumā “Lightning” bija vadībā, bet Bostona mēģināja salauzt spēles gaitu ar dažādiem paņēmieniem, tajā skaitā ar kautiņiem. Mača tiesneši izrakstīja 26 sodus, tajā skaitā četrus – līdz spēles beigām.

Asumos iesaistījās arī Bostonas leģenda, 212 centimetrus garš aizsargs Zdeno Hara, kurš gan izrādījās bezspēcīgs Patrika Marūna priekšā.

Mačā ar astoņiem vārtu guvumiem bija tikai divi hokejisti, kuriem vairāk par vienu punktu – “Lightning” aizsargs Mihails Sergačovs (1+1) un “Bruins” aizsargs Čarlijs Makavojs (1+1).

Vienu ripu Tampabejas vārtos iemeta Bostonas līderis Davids Pastrņāks, kurš ar 48 vārtu guvumiem apsteidzis Aleksandru Ovečkinu un atkal ir NHL labākais snaiperis.

Kolumbusas “Blue Jacets” pieteikumā atgriezās latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, kurš pēdējo reizi laukumā gājis 24. februārī. Latvietis no rezervistu soliņa noskatījās sevis pārstāvētās komandas zaudējumu Edmontonas “Oilers” vienībai ar 1:4. Kolumbusa turpina ieņemt vietu “play-off”, taču tuvumā esošie pretinieki aizvadījuši mazāk spēļu.

Floridas “Panthers” ar 4:1 apspēlēja Monreālas “Canadiens”. Vislabāko nogriezni panteras aizvadīja trešās trešdaļas sākumā, kad četru minūšu laikā iemeta divas ripas pretinieku vārtos. Uzvarētāju rindās vārti un piespēle uzbrucēja Maika Hofmana kontā.

Ņujorkas “Rangers” desmit vārtu spēlē atzina Ņūdžersijas “Devils” pārākumu ar 4:6. Reindžeri izgāza otro periodu, kad ielaida četras bezatbildes ripas. Pa diviem vārtiem iemeta “Devils” uzbrucēji Treviss Zeidžaks un Kails Palmjeri.

Jau ziņots, ka Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 1:3 zaudēja Filadelfijas “Flyers”, bet Otavas “Senators” ar Rūdolfu Balceru sastāvā papildlaikā pieveica Sanhosē “Sharks” ar 2:1. Savukārt vakar Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 2:5 piekāpās Vašingtonas “Capitals”.