Bļugers rezultatīvs, bet “Lightning” pagarina “Penguins” zaudējumu sēriju

24/10/2019 06:58

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Tampabejas “Lightning” naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika pagarināja latvieša Teodora Bļugera pārstāvētās Pitsburgas “Penguins” zaudējumu sēriju.

“Lightning” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:2, 2:0), sagādājot “Penguins” trešo neveiksmi pēc kārtas. Iepriekš “pingvīni” bija zaudējuši Floridas “Panthers” (2:4) un Vegasas “Golden Knights” (0:3).

Bļugers šajā spēlē laukumā pavadīja 16 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā uzbrucējs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli. Viņš trīs minūtes un 59 sekundes cīnījās mazākumā, kas bija trešais augstākais rādītājs komandā. Bļugers mača laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem, uzvarēja 53% iemetienu, kā arī spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvarētāju rindās šajā mačā vārtus guva Alekss Kilorns, Sedriks Pakets Viktors Hedmans, bet “Penguins” sastāvā ar precīziem metieniem atzīmējās Brendons Tanevs un Džeks Gencels.

Spēles izskaņā pēdējās sekundēs ripu uz pašas vārtu līnijas apturēja Andrejs Vasiļevskis, kurš neļāva “Penguins” izlīdzināt rezultātu. Krievu ripu ķērājs šajā mačā atsita 37 no 39 pretinieku mestajām ripām.

Bļugers šosezon aizvadījis visas 11 spēles, kuru laikā atzīmējies ar diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēli. Zīmīgi, ka latvietis savu sezonas pirmo precīzo metienu ir izdarījis pret savu tautieti Elvi Merzļikinu otrajā sezonas mačā pret Kolumbusas “Blue Jackets”.

“Penguins” šīs sezonas 11 spēlēs guvusi sešus panākumus, tomēr komandai šobrīd ir trīs zaudējumu sērija. Tikmēr “Lightning”, kas bija aizvadītās regulārās sezonas spēcīgākā komanda, deviņās šīs sezonas spēlēs uzvarējusi piecos mačos.

Pēdējās deviņās komandu savstarpējās spēlēs četras uzvaras ir “Penguins”, bet piecas reizes spēcīgāka izrādījusies “Lightning”.