“Lightning” treneris par Balceru: Viņš dara visu, kas no viņa tiek prasīts

22/11/2022 07:40
Džons Kūpers

žons Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Tampabejas “Lightning” galvenais treneris Džons Kūpers sniedzis savus komentārus par Rūdolfu Balceru pēc aizvadītās spēles pret Bostonas “Bruins” vienību.

Jau vēstīts, ka Balcers un “Lightning” ar rezultātu 3:5 atzina “Bruins” vienības pārākumu, pārtraucot četru uzvaru sēriju. Balcers laukumā pavadīja 11 minūtes un 51 sekundi, gūstot vienus vārtus, izdarot trīs metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvietis trešajā trešdaļā guva komandas otros vārtus, panākot rezultātu 2:5.

Kūperam tika jautāts sniegt komentāru par Balcera pirmajiem vārtiem “Lightning” sastāvā, kā arī par viņa vairākām izveidotajām vārtu gūšanas iespējām. “Jā, labs noslēgums šai spēlei. Viņš atrod savas iespējas. Viņš ir jauns puisis mūsu komandā un dara visu, kas no viņa tiek prasīts.”

Balcers parāda meistarību un ar teicamu metienu pārspēj “Bruins” vārtsargu (VIDEO)