“Lightning” uzvar Bostonā un pārņem vadību, “Sharks” atstāj sausā bruņiniekus (VIDEO)

03/05/2018 08:39

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences pusfinālā vadību pārņēmusi Tampabejas “Lightning”, šonakt viesos ar 4:1 pārspējot Bostonas “Bruins”, bet izlīdzinājumu sērijā pret Lasvegasas “Golden Knights” panākusi Sanhosē “Sharks (4:0).

Bostonā šonakt jau ceturtajā minūtē rezultāta tablo vēstīja 2:0 par labu viesiem, kad divus ātrus vārtus “Lightning” sastāvā guva čehu uzbrucējs Ondžejs Palāts. “Bruins” izdevās samazināt deficītu 15. minūtē, ar precīzu raidījumu izceļoties Patrīsam Beržeronam. Tomēr pirmā perioda izskaņā divu vārtu pārsvaru atjaunoja Entonijs Čirelī.

Mača turpinājumā abu komandu vārtsargi demonstrēja lielisku sniegumu, kas par labu, protams, nāca “Lightning” komandai. Rezultāts 3:1 saglabājās līdz pat trešās trešdaļās pēdējām sekundēm, kad ripu jau tukšos vārtos raidīja Stīvens Stemkoss, uzstādot gala rezultātu 4:1. Palāts maču noslēdza ar diviem vārtu guvumiem, bet Viktors Hedmans divas reizes rezultatīvi asistēja. Tampas vārtos Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 28 “Bruins” spēlētāju metieniem.

Arī sērijas ceturtā spēlē paredzēta Bostonā.

Tikmēr otrā “sausā” uzvara fiksēta duelī starp Sanhosē “Sharks” un Lasvegasas “Golden Knights”. Pēc zelta bruņinieku sagrāves (7:0) pirmajā mačā šonakt haizivis sērijas ceturtajā mačā savā laukumā atbildēja ar 4:0, tādējādi sērijā panākot līdzsvaru 2-2.

Pirmās trešdaļās izskaņā “Sharks” pēc divu skandināvu Markusa Sorensena un Jonasa Donskoja vārtiem izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrās trešdaļas sestajā minūtē Tomāšs Herts jau panāca 3:0, bet punktu mājinieku uzvarai trešā perioda vidū skaitliskajā vairākumā pielika veterāns Džo Pavelskis.

Sanhosē vārtos nepārspētais Martins Džounss tika galā ar 34 sāncenšu metieniem, bet “Golden Knights” pirmo reizi kopš pamatturnīra mača 19. februārī (0:2 pret Anaheimu) nespēja gūt vārtus. “Sharks” uzvarā pa divām rezultatīvām piespēlēm sakrāja Logan Kutūrs un Brendens Dilons.