Lilards dalās emocijās pēc aizmainīšanas uz “Bucks”

30/09/2023 12:24
Nokopēts
Damians Lilards

Savulaik slavenais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) saspēles vadītājs Gilberts Arenass raidījumā “No Chill” atklājis līgas superzvaigznes Damiana Lilarda emocijas pēc aizmainīšanas uz Milvoki “Bucks” vienību.

Jau ziņots, ka trešdien Lilards darījumā ar trīs komandu iesaisti tika aizmainīts uz “Bucks”, kļūstot par vēl vienas NBA zvaigznes Jaņņa Adetokunbo komandas biedru. Tas kļuva par rezultātu jūlija sākumā Lilarda paziņotajai prasībai par vēlmi tikt aizmainītam, tiesa, basketbolistam bija vēlme nonākt “Heat” rindās.

Lilards privātā sarakstē Arensam pavēstījis, ka, lai gan “Bucks” nebija viņa pirmā izvēle, tas noteikti ir stabils galamērķis. Turklāt amerikānis ir priecīgs par iespēju spēlēt kopā ar grieķu zvaigzni Janni Adetokunbo.

“Esmu laimīgs. Manuprāt, beidzot nāks gaismā, ka esmu viens no tiem puišiem, kas atrodas pašā līgas augšgalā. Viņi mani gadiem ilgi ir diskreditējuši, neatzīstot, ka es nekad neesmu bijis pat tuvu spēlēšanai kopā ar citiem,” Lilards īsziņā atklāja Arenasam, norādot, ka spēlējot mazā tirgus komandā viņam blakus nekad nav bijis tik pat zvaigžņots partneris.

Jāatzīmē, ka arī Adetokunbo pirmā reakcija uz Lilarda pievienošanos “Bucks” komandai bija pozitīva. “Esmu sajūsmā par Damianu. Viņš dod mums iespēju izcīnīt čempiontitulu,” viedokli pauda grieķu zvaigzne. “Esmu sajūsmā, ka varēšu spēlēt ar tāda kalibra spēlētāju, kāds viņš ir.”

“Šī ir rūgti salda diena Milvoki pilsētai,” turpināja Jannis. “Mēs saņēmām Lilardu, kurš ir lielisks spēlētājs, bet zaudējām lielisku puisi [Drū Holideju]… Taču mums ir jākoncentrējas uz mērķi izcīnīt čempiontitulu. Damians to vēlas. Viņš ir izsalcis pēc uzvarām, un viņš mūs stums uz priekšu. Esmu ļoti priecīgs, ka viņš ir mūsu komandā.”

Lilards ir viens no lielākajiem pelnītājiem NBA. Viņam šosezon alga būs 45,6 miljoni dolāru, bet nākamajās sezonās pēc tam attiecīgi 48,8, 58,5 un 63,2. Zvaigžņotais saspēles vadītājs aizvadīja savu karjeras rezultatīvāko sezonu. Viņš 58 spēlēs izcēlās ar vidēji 32,2 punktiem un 7,3 rezultatīvām piespēlēm.

Vēl viena sāga galā – “Trail Blazers” aizmaina Lilardu

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām