“Livonia” izcīna graujošu uzvaru Latvijas čempionātā regbijā-15

17/06/2022 13:33
Garkalne/Livonia

“Livonia” ceturtdien Latvijas čempionāta regbijā-15 izcīnīja graujošu uzvaru. “Livonia” mājinieku lomā ar rezultātu 127:3 (87:0) pārspēja “Lāči”/”Mūku Sala” komandu, kas šo spēli aizvadīja nepilnā sastāvā un maču noslēdza priekšlaicīgi.

“Lāči”/”Mūku Sala” šo spēli iesāka 13 vīru sastāvā, bet otrajā puslaikā tas saruka līdz desmit spēlētājiem. Tuvojoties spēles 70.minūtei tiesneši nevarēja nepamanīt, ka no laukumā deviņiem palikušajiem komandas spēlētājiem viens prasa maiņu, tāpēc tika pieņemts lēmums priekšlaicīgi pārtraukt spēli. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 51 punktu šajā spēlē bija Donovans du Rands, kura rēķinā 13 realizācijas sitieni, savukārt pa trim piezemējumiem ienesa Edgars Vasiļjevs, Ritvars Zakerničnijs un Jānis Irmejs.

Latvijas čempionātā regbijā-15 šosezon piedalās piecas komandas – “Livonia”, “Lāči”/”Mūku Sala”, Valmieras “Fēnikss”, “Miesnieki”/”Ķekava”, “Eži”. Komandas katra ar katru aizvadīs pa divām spēlēm. 2022.gada sezonas noslēgums paredzēts septembra izskaņā. Pagājušajā sezonā par Latvijas čempioniem regbijā-15 kļuva “Garkalne”/”Livonia”, kas finālcīņā ar 51:37 pieveica “Ķekava”/”Miesnieki”.