“Livonia” un “Miesnieki” piedzīvo neveiksmes “Top” līgā

21/08/2022 13:01
Garkalne/Livonia

Latvijas regbija-15 vienības “Livonia” un “Miesnieki” sestdien piedzīvoja neveiksmes “Top” līgas spēlēs, vēsta Latvijas Regbija federācija. “Livonia” Jūrmalas stadionā ar rezultātu 24:34 (18:10) piekāpās Lietuvas komandai “Geležinis Vilkas”.

Latvijas vienība, lai gan spēles sākumā izvirzījās vadībā ar 15:0, nespēja noturēt pārsvaru, spēlei noslēdzoties par labu viesu komandai. Tikmēr “Miesnieki” savā laukumā ar rezultātu 20:43 (17:26) atzina Kauņas “Ažuolas” pārākumu.

Šo spēli aktīvāk sāka pretinieku komanda, kas savu pārsvaru uzbrucēju līnijā ātri pārvērta piezemējumā. Pēc neveiksmīga spēles sākuma “Miesnieku” regbisti atspēlējās un līdz pirmā puslaika vidusdaļai mājinieki bija panākuši 17:5 vadību, taču iekrāto pārsvaru “Miesnieki” ātri izsēja un, ejot pārtraukumā, laukuma saimnieki jau bija iedzinējos ar 17:26.

Otrajā puslaikā spēcīgāka izrādījās pretinieku komanda. Kauņas vienība guva vēl divus piezemējumus, tādējādi izšķirot spēles iznākumu par labu sev. Spēles noslēgumā, līdz ar beigu signālu, Juris Iesalnieks ar precīzu soda sitienu “Miesniekiem” guva vēl 3 punktus.

Pēc trīs aizvadītām spēlēm abām Latvijas komandām ir pa diviem zaudējumiem un pa vienai uzvarai. Pēc viena apļa pamatturnīra, kurā sacenšas divas Latvijas un sešas Lietuvas vienības (“Vairas-Kalvis-Jupoja”, “Ažuolas”, “VRA-Tomosta”, “Šiauliai”, “Baltrex-Šiauliai”, “Geležinis Vilkas”), tiks aizvadīti pusfināli, kuros labākās četras komandas turpinās cīņas par medaļām, bet pārējās četras vienības spēkosies par piekto vietu.

Pamatturnīrs tiks noslēgts 25.septembrī, no 1. līdz 8.oktobrim tik aizvadītas pusfināla cīņas, bet 22.oktobrī tiks noskaidrota čempionvienība. Iepriekšējā sezonā “Garkalne”/”Livonia” nodrošināja cīņas par bronzu, taču traumu dēļ neaizvadīja mačus.