LOK ieviesīs jaunu finansējuma modeli federāciju atbalstam

Žoržs Tikmers, sportazinas.com
Žoržs Tikmers | Foto: Una Kupruka/LETA

(LOK) ieviesīs “Vienas pieturas aģentūras” modeli finansējuma sniegšanai federācijām, ceturtdien ziņo LOK.

LOK Izpildkomiteja ir pieņēmusi lēmumu 2021.gadā ieviest “Vienas pieturas aģentūras” modeli, tā nostiprinot olimpisko sporta veidu federāciju pastāvību, atbildību gan par savu sporta veida attīstību, gan par sportistiem, treneriem un komandām, vēsta LOK.

Prioritāti tiks nodrošināts Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sportistu, “Tokija 2020” un “Pekina 2022” olimpisko komandu kandidātu atbalsts, atbilstoši kritērijiem finanšu līdzekļus treniņiem un sacensībām saņemot sava sporta veida federācijā.

Tāpat LOK Izpildkomitejas sēdē tika prezentēta arī LOV “Attīstības programma 2020 – 2024” un galvenie darba virzieni 2021.gadam, akcentējot arī neolimpisko sporta veidu elites sportistu, sporta spēļu jaunatnes vecuma grupu komandu medicīnisko un rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu un fiziskās sagatavotības ekspertu pakalpojumu funkcijas nodrošināšanu sportistu treniņu un sacensību vietās.

Tika izveidota darba grupa, kas LOK valdei sagatavos priekšlikumus finansējuma sadales kritērijiem un kārtībai Covid-19 krīzes apstākļos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par