“Lokomotiv” turpina pārbaudīt līgas pacietību, Covid-19 konstatēts vienam no KHL spīdekļiem

Markuss Granlunds
Markuss Granlunds | Foto: Ufas "Salavat Yulaev"

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Ufas “Salavat Yulaev” spēlētājiem Markusam Granlundam un Daņilam Baškirovam, kā arī galvenajam trenerim Tomijam Lamsam pēc testu rezultātiem konstatēta inficēšanās ar Covid-19, ziņo vienības ģenerāldirektors Aleksandrs Kurnosovs.

“Visiem trīs kluba pārstāvjiem tiks veiktas papildus pārbaudes. Viņu jūtas labi, pašlaik visi trīs ir izolēti,” teikts “Salavat Yulaev” paziņojumā. Šodien komandai paredzēta spēle pret “Sochi”, tajā Ufas vienības galvenā trenera pienākumus pildīs Viktors Kozlovs, arī Granlunds un Baškirovs mačā nepiedalīsies.

Jāatzīmē, ka Granlunds ir “Salavat Yulaev” pirmās maiņas uzbrucējs, kurš ar 12 (6+6) punktiem sezonas ievadā ir KHL otrs rezultatīvākais hokejists. Ufas leģionārs atpaliek tikai no sava komandas biedra Tēmu Hartikainena, kuram 13 (6+7) punkti.

Tikmēr Jaroslavļas “Lokomotiv” preses dienests informējis, ka šodienas izbraukuma mačs pret Pekinas “Kunlun Red Star”, visticamāk, nenotiks. Sākotnēji spēlei bija jānotiek vakar, 21. septembrī. “Lokomotiv” uzstājīgi aicināja KHL pārcelt maču, jo komandā bija vairāki hokejisti ar Covid-19 testu pozitīviem rezultātiem. Kā pārcelšanās iemeslu Jaroslavļas klubs minēja nepieciešamību veikt papildus testus.

“Komanda joprojām atrodas Jaroslavļā. Ar lielu varbūtību spēle pret “Kunlun Red Star” nenotiks,” teikts kluba paziņojumā. Interesanti, ka Ķīnas klubs, kas šosezon spēlē Maskavas apgabala pilsētā Mitiščos, turpina gatavoties mačam un pārdod biļetes uz spēli.

Jau ziņots, ka 17. septembrī nenotika spēle starp “Lokomotiv” un “Sochi”, jo Jaroslavļas komandā tika konstatēts Covid-19 uzliesmojums. Sākotnēji tika vēstīts, ka “Lokomotiv” vienībā ir trīs hokejisti ar pozitīvām analīzēm, savukārt pēc tam KHL publicētajā preses relīzē tika paziņots, ka testu rezultāti ir negatīvi, tomēr deviņiem spēlētājiem ir parādījušies Covid-19 simptomi.

Iepriekš KHL prezidents Aleksejs Morozovs ziņoja, ka, gadījumā, ja pamatsastāva hokejisti inficēsies ar Covid-19, klubiem būs atļauts izmantot spēlētājus no fārmkluba un jaunatnes komandas. Gadījumā, ja arī tad neizdosies savākt sastāvu, klubam tiks piešķirts tehniskais zaudējums.

Stāsts par KHL – organizāciju, kas (ne)tiek galā ar koronavīrusu

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par