“Lokomotiv” vienība izslēgta no telpu futbola virslīgas

21/04/2021 13:16

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja (DK) lēmusi no “Optibet” telpu futbola virslīgas izslēgt Daugavpils “Lokomotiv” komandu, informē LFF. “Lokomotiv” no turnīra izslēgta, jo šosezon nopelnījusi trīs tehniskos zaudējumus.

Trešdien klubam virslīgā bija paredzēta ceturtdaļfināla spēle pret “Petrow”/”Jelgava”, kas bez cīņas sasniegusi pusfinālu.

LFF informē, ka disciplinārā reglamenta pielikuma Nr.3 1.9. punkts noteic, ka klubs, kuram trijās spēlēs ir piešķirti tehniskie zaudējumi, tiek izslēgts no attiecīgajām sacensībām un tā rezultāti tiek anulēti. LFF DK, ņemot vērā šī gada 16.februāra, 18.februāra un 20.aprīļa lēmumus par tehnisko zaudējumu ieskaitīšanu 2020./2021.gada “Optibet” Latvijas telpu futbola virslīgas spēlēs komandai “Lokomotiv”, kā arī 21.aprīlī saņemto papildus informāciju no LFF Telpu futbola organizācijas komitejas, vienbalsīgi nolemj izslēgt “Lokomotiv” no 2020./21.gada “Optibet” Latvijas telpu futbola virslīgas čempionāta.

Šosezon regulārajā čempionātā pārākā bija “Petrow”/”Jelgava” vienība.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….