“Lokomotīve” nespēj revanšēties Gņezno

Daugavpils Lokomotīve, sportazinas.com
Foto: Lokomotive.lv

Svētdien kārtējo zaudējumu Polijas NICE spīdveja līgā piedzīvoja Daugavpils “Lokomotīve”, piekāpjoties viesos Gņezno “Start” komandai ar rezultātu 39:51.

Pirms nedēļas abu komandu cīņā Daugavpilī arī uzvarēja “Start”, tāpēc šodien būdami mājnieku statusā poļi nemaz nepieļāva domu, ka varētu uzdāvināt kādu kopvērtējuma punktu daugavpiliešiem. Jau pēc pirmās braucienu sērijas mājnieki bija vadībā ar rezultātu 16:8, tad pārsvaru vēl nedaudz palielināja, un jutās ļoti komfortabli. 9. braucienā Tarasenko un Puodžukam izdevās uzvarēt ar 5:1, samazinot deficītu līdz 6 punktiem, taču poļi ļoti ātri apslāpēja “Lokomotīves” cerības uz labvēlīgu rezultātu.

“Lokomotīves” rindās labākie bija Andžejs Ļebedevs (11+1 punkti) un Timo Lahti (10+2 punkti). Vadimam Tarasenko 6 punkti, Ķastam Puodžukom 4+1, Jevgenijam Kostigovam 4 punkti. Junioriem Oļegam Mihailovam un Artjomam katram pa diviem punktiem.

NICE līgas sezona nu jau ir pāri savam ekvatoram, un “Lokomotīve” līgas kopvērtējumā ar 2 punktiem ir tik ļoti sev neierastajā pēdējā septītajā vietā.

Nākamais Latvijas komandas pretinieks ir “Orzel” komanda no Lodzas. Sacīkste notiks 9. jūnijā Daugavpilī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par