“Lokomotīve” pārtrauc zaudējumu sēriju

Lokomotīve, sportazinas.com
Foto: lokomotive.lv

Svētdien Daugavpils “Lokomotīve” ar rezultātu 44:34 svinēja uzvaru Nice Polijas spīdveja līgas mačā pret “Orzel” komandu no Lodzas, taču bonus punktu viesi paturēja sev, jo savās mājās viņi daugavpiliešus pirmīt uzvarēja ar rezultātu 57:33.

Sacīkste bija saraustīta, ar ļoti ilgiem pārtraukumiem treka uzkopšanai, bet pēdējie divi braucieni netika aizvadīti vispār. Par iemeslu tam bija Lodzas komandas pretenzijas pret treka kvalitāti.

Rezultāta ziņā mačs bija ļoti līdzīgs, nodrošināt uzvaru mājniekiem izdevās vien 10. un 11. braucienos, kad ar 5:1 uzvarēja Tarasenko un Puodžuks, un tad ar tādu pašu rezultātu uzvarēja Ļebedevs un Kostigovs.

4. braucienā kritienu piedzīvoja Oļegs Mihailovs. Lai arī Oļegs spēja pēc kritiena piecelties un atgriezties boksos saviem spēkiem, sacīksti turpināt sportists nevarēja.

Labākais “Lokomotīves” rindās bija Andžejs Ļebedevs, kas 4 braucienos atveda 11 punktus.

Beidzot “izšāva” arī Vadims Tarasenko – viņam 10+1 punkti, Timo Lahti 8+1 punkti, Kjastam Puodžukam 7+1 punkti, Jevgenijam Kostigovam 3+1 punkti, Artjomam Trofimovam 2 punkti un Oļegam Mihailovam 3 punkti.

Ar četriem kopvērtējuma punktiem astoņos mačos Daugavpils “Lokomotīve” joprojām ir pēdējā 7. vietā “Nice” līgas turnīra tabulā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par