“Lokomotīves” spīdvejisti izcīna pirmo uzvaru šosezon

Daugavpils
Foto: Daugavpils "Lokomotīve"

Daugavpils “Lokomotīves” spīdvejisti svētdien savā trekā svinēja sezonas pirmo uzvaru, visai pārliecinoši pārspējot sīvāko konkurenti Budgošas “Abramczyk”.

“Lokomotīve” ar 60:30 uzvarēja “Abramczyk”, kas iepriekš atradās pozīciju augstāk.

Daugavpiliešu rindās rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Jevgeņijs Kostigovs, Pontusam Aspgrenam 10 punkti, par vienu mazāk iekrāja Ķasts Puodžuks un Andrejs Kudrjašovs, kamēr pa septiņiem punktiem nopelnīja Francis Gusts un Oļegs Mihailovs. Seši punkti Linusam Sundstremam.

Pēc diviem braucieniem Latvijas komanda jau bija drošā vadībā ar 10:2, bet trešajā piegājienā pretinieki bija pārāki ar 5:1 un pietuvojās līdz četru punktu deficītam – 11:7.

Nākamajā braucienā Puodžuks un Gusts “Lokomotīvei” nodrošināja panākumu ar 5:1, to pašu vēlāk daugavpiliešiem spējot izdarīt arī piektajā, septītajā, 11., 13. un arī 14.braucienā.

“Lokomotīve” sešos dueļos izcīnījusi vienu uzvaru un starp astoņām komandām ieņem septīto pozīciju.

Nākamās sacensības daugavpiliešiem gaidāmas 15.augustā Gņezo pilsētā pret vietējo “Car Gwarant Kapi Meble Budex Start”.

Jau ziņots, ka pirmajās cīņās “Lokomotīve” Lodzā ar 33:57 zaudēja Lodzas “KŽ Orzel”, Daugavpilī ar 40:50 piekāpās Gdaņskas “Zdunek Wybrzeže” vienībai un Ostrovā Velkopolskā atzina “Arged Malesa TŽ Ostrovia” pārākkumu 41:49. Ceturtajā duelī mājās ar 39:51 zaudēts līdervienībai Toruņas “eWinner Apator”, bet nākamajās sacensībās ar 41:49 atzīts “Unia” pārākums.

“Lokomotīve” 2019.gada sezonā Polijas pirmajā līgā finišēja sestajā vietā septiņu komandu konkurencē. Sezonu iepriekš “Lokomotīve” iekļuva Polijas otrās līgas pusfinālā, bet 2015. un 2016.gadā komanda triumfēja “Nice” čempionātā. Pēc noteikumiem “Nice” līgas uzvarētāji iegūst tiesības startēt ekstralīgā, tomēr “Lokomotīvei” tas abas reizes tika liegts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par