“Lokomotīves” spīdvejisti izkrīt no Polijas pirmās līgas

Daugavpils
Daugavpils "Lokomotīve" | Foto: Daugavpils "Lokomotīve"

Daugavpils “Lokomotīves” spīdvejisti svētdien savā laukumā uzvarēja Polijas pirmās līgas sezonas pēdējā cīņā, taču ar to bija par maz, lai nosargātu vietu līgā arī nākamajā sezonā.

Daugavpilieši mājās ar rezultātu 47:43 pārspēja Lodzas “KŽ Orzel”.

Tomēr ar to bija par maz, lai paliktu līgā. Daugavpiliešus no izkrišanas uz zemāku līgu varēja glābt tikai bonuspunkta iegūšana duelī ar Lodzas vienību, kas viesos bija piekāpusies pretiniekiem ar 33:57.

Turklāt vēlāk sezonas pēdējā spēlē savā trekā bija jāzaudē “Lokomotīves” konkurentiem Bidgoščas “Abramczyk Polonia”.

“Lokomotīves” komandā rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Jevgeņijs Kostigovs. Desmit punkti bija Pontusam Apsgrēnam, astoņi – Francim Gustam, septiņi – Andrejam Kudrjašovam un pa pieciem – Ričardam Ansviesulim un Oļegam Mihailovam.

“Lokomotīve” 14 dueļos izcīnīja trīs uzvaras un ar septiņiem punktiem ieņēma pēdējo pozīciju astoņu komandu vidū, par punktu atpaliekot no Bidgoščas “Polonia” spīdvejistiem.

“Lokomotīve” 2019.gada sezonā Polijas pirmajā līgā finišēja sestajā vietā septiņu komandu konkurencē. Sezonu iepriekš “Lokomotīve” iekļuva Polijas otrās līgas pusfinālā, bet 2015. un 2016.gadā komanda triumfēja “Nice” čempionātā. Pēc noteikumiem “Nice” līgas uzvarētāji iegūst tiesības startēt ekstralīgā, tomēr “Lokomotīvei” tas abas reizes tika liegts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par