Lūsiņš par Latvijas vārtsargiem PČ: Hierarhija ir sadalīta jau šobrīd

07/02/2024 19:28
Nokopēts
Edgars Lūsiņš

Latvijas hokeja treneris Edgars Lūsiņš, kurš ikdienā strādā vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētājā Vācijas līgas (DEL) klubā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” sarunā “William Hill TV” raidījumā izteicis savas domas par Elvi Merzļikinu un Latvijas ripu ķērājiem gaidāmajā pasaules čempionātā.

“Elvis šobrīd atrodas dzirnavās, reālajā hokeja gaļas mašīnā. Kolumbusai pēdējo gadu laikā ir bijusi vairāk kā viena problēma, tas arī nepalīdz viņam. Arī viņam, manuprāt, nav īsti skaidrs, kāda komanda viņiem ir būvēta. Iekšējo neskaidrību ir tik daudz, ka man pat īsti nav skaidrs, kāda tā komanda īsti ir. Tas, kas notiek ar Elvi ir sekas vai blaknes visam klimatam, kādā viņi tur visi atrodas,” izteicās Lūsiņš.

“Elvim patīk uzmanība un viņam arī gribas šajā brīdī par sevi atgādināt, ne tikai ķerot ripas, bet arī parādot to, ka viņam pienākas statuss. Ja komandai iet slikti, tad visi teiks, ka tas ir slikti, ja ietu labi, tad visi teiktu, ka re, kur ir līderis. Ja Elvis varētu atrast citu kompāniju, kurā spēlēt, tad mēs runāt par cita līmeņa sniegumu no viņa puses. Jautājums, vai tas ir atkarīgs no viņa, vai menedžments nevar sadalīt, ko ar Elvi darīt. Tici man, ja viņi [“Blue Jackets”] gribētu no viņa tikt vaļā un ieliktu viņu “waiveros” un kāds paņemtu. Viņi arī zina, ka Elvim ir vērtība un kaut ko grib pretī.”

Tāpat Lūsiņš atklāja savu skatījumu par Latvijas izlases vārtsargiem gaidāmajā pasaules čempionātā. “Ja Elvis būs braucējs, tad viņš būs vārtos. Jautājums ir tāds, vai Elvis gribēs vai negribēs braukt. Domāju, ka Elvis būs Nr.1 dienas kārtībā, ja viņi būs abi divi ar Šilovu, tad būs ļoti interesanti. Tur nebūs rangs, jo hierarhija ir sadalīta jau šobrīd. Tur ir Elvis, Šilovs, tad ir Punnenovs un tad ir Kristers [Gudļevskis]. Vītoliņam, manuprāt, vairāk simpatizē Ivars, nevis Kristers. Uz baltas lapas varam teikt, ka Kristers ir dominējošākais Latvijas vārtsargs Eiropā.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām