Majone atceras KHL Zvaigžņu spēles priekšnesumu: Cilvēki mūs redz kā hokejistus, nevis kā personības

03/03/2021 17:02

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” līdzjutējiem labi zināmais kanādiešu aizsargs Metjū Majone intervijā ar savu jauno darba vietu – Vācijas augstākās līgas (DEL) klubu “München” – dalījies atmiņās par viņa 2019. gada KHL Zvaigžņu spēles muzikālo priekšnesumu.

Itāliešu izcelsmes Kanādas aizsargs 2019. gadā KHL Zvaigžņu nedēļas nogales pasākumu ietvaros Tatarstānas Republikas galvaspilsētā Kazaņā izpildīja grupas “The Lumineers” dziesmu “Hey Ho”, par ko saņēma vētrainas līdzjutēju ovācijas.

Majone spēlējis “Dinamo” nepilnas trīs sezonas. Arī pagājušo sezonu viņš aizvadīja Rīgas klubā, 41 spēlē gūstot četrus vārtus un sakrājot 15 punktus. Nākamajā sezonā gan viņš nolēmis pirmo reizi karjerā izmēģināt spēkus Vācijas čempionātā.

“Man tas bija liels sasniegums,” noteica Majone. “Es kā kanādietis tolaik saņēmu visvairāk balsu līgā, kurā dominē krievi – tas notiek diezgan reti. “Mīlu mūziku un ģitāras spēli un tādēļ man KHL vadība piedāvāja izpildīt muzikālu priekšnesumu. Sākotnēji atteicu, bet tad pārdomāju un uzstājos vairāk tūkstošu priekšā. Hokeja faniem ir jāapzinās, ka mēs esam ne tikai profesionāli hokejisti, bet arī vienkārši cilvēki. Spēļu laikā viņi mūs redz kā spēlētājus, nevis kā personības.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…