Makgregors apšauba UFC: Man pieder titulcīņu rekords par visvairāk izdarītajiem nokdauniem

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors | Foto: Adam Hunger-USA TODAY Sports

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) lielākā zvaigzne Konors Makgregors apšaubījis organizācijas lēmumu uzskatīt, ka visu titulu cīņu ietvaros, visvairāk reizes savu pretinieku nokdaunā nosūtījis (kad pēc sitiena pretinieks nonācis uz partera) Izraēls Adesanji, nevis viņš.

“Pagaidiet, ko? Ko atkal UFC izdarījis? Šī jau ir jūsu otrā kļūda [iepriekš Makgregors apšaubīja UFC pausto, ka cīņā ar Hosē Aldo viņš savu pretinieku noguldījis pēc 13 sekundēm, jo uzskatīja, ka tas notika pēc 12]. Es [Ediju] Alvaresu mūsu titula cīņā uz dēļiem noguldīju piecas reizes! Gribu sev goda nozīmi par saviem sasniegumiem, kamēr neesmu beidzis karjeru. Divas!” – raksta Makgregors.

Adesanji UFC 236 šova ietvaros savu pretinieku Kelvinu Gastelumu uzveica pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma, bet piecu raundu laikā savu pretinieku četras reizes nosūtīja nokdaunā.

“UFC, pasteidzieties! Es drīz būšu atpakaļ! Un piemeklējiet labu bildi maniem apbalvojumiem,” raksta kolorītais īrs.

Jāatzīmē, ka Makgregors vien 30 gadu vecumā marta beigās negaidīti paziņoja par profesionāla cīkstoņa karjeras noslēgšanu.

No lielā sporta īrs ir “aizgājis” jau otro reizi pēdējo trīs gadu laikā. Savu pēdējo cīņu Makgregors aizvadīja pērna gada oktobrī, kad Lasvegasā piekāpās krievam Habibam Nurmagomedovam, bet kopumā UFC karjerā viņam 21 uzvara un četri zaudējumi.

Tiesa, pavisam nesen viņš paziņoja, ka ir gatavs atgriezties ringā. Arī viņa treneris Džons Kavana vienā no intervijām norādīja, ka ir ticis ar Konoru un viņi plāno atsākt treniņus, lai viņš varētu atgriezties cīņu apritē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par