Makgregors: Esmu apņēmības pilns uzvarēt Seroni ar nokautu

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors | Foto: Adam Hunger-USA TODAY Sports

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstonis preses konferencē atklājis, ka viņš ir pilnībā gatavs cīņai pret savu nākamo pretinieku Donaldu Seroni.

Jau ziņots, ka mačs starp Makgregoru un Seroni norisināsies naktī uz 19. janvārī ASV pilsētā Lasvegasā. Biļetes uz skandalozā īra atgriešanās cīņu bija izpārdotas vienas dienas laikā. Tiek ziņots, ka ienākumi no biļešu tirdzniecības varētu sasniegt aptuveni 10 miljonus ASV dolāru, kas ir apmēram deviņi miljoni eiro.

“Esmu laimīgs atgriezties Amerikā. Iepriekš man bija problēmas ar Donaldu [Seroni], bet tagad daudz kas ir mainījies. Viņš mani ciena. Man patīk dāvināt līdzjutējiem prieku. Esmu gatavs tik, cik tas ir iespējams. Lasu Donaldu kā bērnu grāmatu, zinu visas viņa viltības. Jūtos pārliecināts savos spēkos un esmu apņēmības pilns nokautēt viņu,” teica 31 gadu vecais īrs.

Tāpat viņš kārtējo reizi apstiprināja, ka ir gatavs iesaistīties cīņā starp Toniju Fergusonu un Habibu Nurmagomedovu, ja kāds no viņiem atsauks savu dalību. “Viņu cīņa tika atcelta jau četras reizes, nav nekādu garantiju, ka tas nenotiks arī šoreiz. Ja uzvarēšu [Seroni], tad esmu gatavs iznākt uz maiņu.”

Tikmēr 36 gadus vecais Serone sagaida, ka cīņa iztiks bez nokauta. “Nepacietīgi gaidu, domāju, būs četri vai pieci raundi. Ceru, ka Konors ir gatavs. Ja uzvarēšu, tad braukšu atpūsties ar savu bērnu un baudīšu atvaļinājumu. Tad zvanīšu UFC prezidentam un jautāšu, ka mēs darīsim tālāk,” teica Makgregora pretinieks.

Tiek vēstīts, ka šajā cīņā abi cīkstoņi nopelnīs lielākos honorārus viņu UFC karjerā. Ja neskaita klāt procentu no cīņas maksas translācijas un sportista līgumu ar “Reebok”, tad Konors nopelnīs piecus miljonus ASV dolāru (ap 4,5 miljoniem eiro). Savukārt viņa pretinieks Serone kļūs bagātāks par diviem miljoniem dolāru (ap 1,8 miljoniem eiro).

MMA karjeras laikā “Kovbojs” izcīnījis 36 uzvaras un cietis 13 neveiksmes. Tikmēr Konors savā MMA karjerā cietis vien četrus zaudējumus 25 cīņās, tajā skaitā sāpīgu neveiksmi pēdējā mačā pret Krievijas slavenāko UFC cīkstoni Habibu Nurmagomedovu 2018. gada 7. oktobrī.

Ilgi gaidītajā duelī ceturtajā raundā Habibs pārspēja Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”), tādējādi nosargājot savu čempiontitulu vieglajā svarā. Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Abiem tika piešķirti naudas sodi un diskvalifikācijas.

Makgregors vairākkārt izteicies par vēlmi aizvadīt revanša cīņu pret Habibu, taču pagaidām šāds piedāvājums netiek nopietni izskatīts Nurmagomedova nometnē. Kā atklāja pats Habibs, sākumā Konoram būtu jāizcīna desmit uzvaras pēc kārtas, tikai tad viņi varētu runāt par revanšu.

Makgregors pret “Kovboju” – milzu honorāri un goda aizstāvēšana

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par