Makkolums diskvalificēts no pirmās “Trail Bazers” spēles (VIDEO)

C.J. Makkolums Sportazinas.com
Foto: NBA

Nacionālās Basketbola asociācijas kluba Portlendas “Trail Blazers” zvaigzne S. Dž. Makkolums saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju bez naudas soda par to, ka atstājis komandas soliņu, kad laukumā izcēlies konflikts starp spēlētājiem. Līdz ar to, viņam nebūs iespēja spēlēt pirmajā sezonas mačā, kurā Portlenda tiksies ar ar Fīniksas “Suns”, paziņojusi līga.

Trešdienas  pārbaudes spēlē, kurā “Trail Blazers” tikās ar “Suns”, pirmgadniekam Kalebam Svaningam iznāca saķeršanās ar “Suns” centru Aleksu Lenu. Tā sākās neliela grūstīšanās un laukumā izskrēja komandu treneri un pārstāvji. Starp viņiem laukumā izgāja arī Makkolums un taisnā ceļā devās pie pretinieku centra spēlētāja.

Uzreiz pēc notikušā Makkolums atvainojās par savu rīcību, rakstot ESPN žurnālistam Adrianam Vojnarovskim: “Es līgā esmu pārāk ilgi, lai pieļautu šādas kļūdas. Vēlētos atvainoties saviem komandas biedriem un organizācijai, ka nostādīju komandu šādā situācijā. Rietumu konference jau tā ir ļoti spēcīga. Tas vairs nekad neatkārtosies, esmu guvis savu mācību. Es uzņemos pilnu atbildību par šiem astoņiem soļiem, ko spēru laukumā.”

noteikumi nosaka, ka spēlētāji nevar pamest komandas soliņa teritoriju, ja laukumā notiek saķeršanās starp diviem vai vairāk spēlētājiem. Spēles laikā laukumā drīkst iziet tikai pēc tiesneša aicinājuma spēlētāju maiņas gadījumā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par