Mančestras “United” dramatiski zaudē, soms Puki turpina “spridzināt” premjerlīgā

24/08/2019 21:58

Anglija

Anglijas premjerlīgas trešās kārtas ietvaros šīs valsts titulētākais klubs Mančestras “United” piedzīvoja sezonas pirmo zaudējumu, ar rezultātu 1:2 (0:1) piekāpjoties Londonas “Crystal Palace”.

Uzvarētāju rindās 32. minūtē vārtus guva Džordans Ajū, bet otrā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē “Crystal Palace” uzvaru izrāva Patriks van Ānholts. Tikmēr vienīgos vārtus “United” rindās 89. minūtē guva Daniels Džeimss.

Zīmīgi, ka Mančestras kluba uzbrucējs Markuss Rešfords 70. minūtē nerealizēja 11 metru sitienu, bet “United” izpildīja krietni vairāk sitienus vārtu virzienā nekā pretinieki, proti, 22 pret pieciem. Vārtu rāmī gan katra komanda uzsita tikai pa trijām reizēm.

Tikmēr citā mačā panākumu guva Londonas “Chelsea”, kas ar 3:2 (2:2) apspēlēja Noridžas “City”. Uzvarētājiem vārtus trešajā un 68. minūtē guva Tamijs Abrahams, bet 17. minūtē precīzs bija Meisons Mounts. Savukārt “City” rindās vārtus sestajā un 30. minūtē guva Tods Kantvels un Tēmu Puki.

29 gadus vecais Puki šosezon aizvada savu premjerlīgas debijas sezonu. Viņš to ir iesācis ar pamatīgu “sprādzienu”, jo pirmajos trīs mačos guvis piecus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Viņš šobrīd ir labākais vārtu guvējs premjerlīgā.

Jau ziņots, ka šovakar pārliecinošu uzvaru izcīnīja “Liverpool”, kas ar 3:1 (1:0) apspēlēja Londonas “Arsenal”.

Luiss bezspēcīgs pret Salāhu – “Liverpool” sakauj “Arsenal”

Vācija

Vācijas bundeslīgā vakar Dortmundes “Borussia” ar rezultātu 3:1 (0:1) uzveica “Koln”. Lai arī Dortmunde pēc pirmajām 45 minūtēm bija iedzinējos ar 0:1, pateicoties Dominika Drekslera vārtu guvumam 29. minūtē, otrajā puslaikā komanda nokārtoja uzvaru. Attiecīgi 70., 86. un 90+4. minūtē vārtus guva Džeidons Sančo, Ačrafs Hakimi un Pako Alkasers.

Savukārt šodien Vācijas čempione Minhenes “Bayern” ar 3:0 (1:0) droši apspēlēja “Schalke 04”. Uzvarētāju sastāvā ar trim precīziem sitieniem izcēlās Roberts Levandovskis, kurš vārtus guva 20., 50. un 75. minūtē.

Itālija

Itālijas spēcīgākajā līgā dueli aizvadīja čempione Turīnas “Juventus”, kas ar minimālu rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja “Parma”. Vienīgos vārtus uzvarētājiem 21. minūtē guva aizsargs Džiordžio Kjelīni.

Spānija

Spānijas čempionātā šodien uzvaru nespēja izcīnīt Madrides “Real”, kas cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar Valjadolidas “Real”. Spēles laikā ilgu laiku rezultāts vēstīja 0:0 līdz 82. minūtēs Karims Benzemā atklāja rēķinu. Tomēr “Real” nespēja noturēt pārsvaru, jo 88. minūtē vārtus guva Serhi Gvardiola.