Arī “Chelsea” neaptur “Liverpool”, Neimars atkal izglābj PSG

22/09/2019 23:58

Sesto uzvaru pēc kārtas Anglijas premjerlīgā izcīnīja “Liverpool”, kas pieveica Londonas “Chelsea” ar 2:1. Tikmēr otro zaudējumu sešos mačos piedzīvoja vēl viens līgas grands Mančestras “United”, kas viesos atzina Vesthemas “United” pārākumu ar 0:2.

Anglija

Dienas galvenajā mačā turnīra līdere “Liverpool” ar 2:1 pārspēja Londonas “Chelsea”, svinot sesto uzvaru pēc kārtas. Jau 14. minūtē Liverpūles aizsargs Trents Aleksandrs-Arnolds ar teicamu šāvienu no soda laukuma līnijas atklāja rezultātu, bet 30. minūtē Roberto Firmino ar galvu pāradresēja bumbu “Chelsea” vārtos – 2:0.

Otrajā puslaikā Londonas vienības pussargs N’Golo Kantē pēc bumbas saņemšanas ielauzās soda laukumā un ar neatvairāmu sitienu atjaunoja intrigu – 2:1. Taču līdz mača beigām rezultāts vairs nemainījās, “Liverpool” turpinot nevainojami – sešas uzvaras tikpat spēlēs.

Vārdijs par Kantē fanātismu: Viņš gribēja atteikties no auto, lai uz treniņiem varētu skriet

Interesanti notikumi norisinājās arī Londonas “Arsenal” un Birmingemas “Aston Villa” spēlē. Pirmā puslaika beigās mājinieki bija iedzinējos un palika desmit cilvēku sastāvā pēc noraidījuma. Tas gan netraucēja komandai palikt spēlē – 81. minūtē rezultāts bija 2:2, bet 84. minūtē uzbrucējs Pjērs Emeriks Obamejangs izrāva uzvaru – 3:2.

Vesthemas un Mančestras “United” cīņā mājinieki atklāja rezultātu pirmā puslaika beigās, kad ukraiņu leģionārs Andrejs Jarmolenko saņēma bumbu soda laukumā un izdarīja nestipru, bet precīzu sitienu vārtu stūrī. Mača gaitā Vesthema vairāk sita pa pretinieku vārtiem un spēles beigās aizsargs Ārons Kresvels ar fantastisku šāvienu dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru – 2:0.

Mančestra piedzīvojusi otro zaudējumu sešās spēlēs. Šosezon “United” spējusi izcīnīt vien divas uzvaras, šobrīd komanda ieņem astoto pozīciju turnīra tabulā.

Citā mačā vēl viena Mančestras pāridarītāja Kroidonas “Crystal Palace” kompensācijas laika piektajā minūtē ielaida vārtus pret Vulverhemptonas “Wonderers”, spēlei noslēdzoties ar 1:1.

Šovakar Anglijā tiks aizvadīti vēl divi mači. Plkst. 18:30 Londonas “Chelsea” savā laukumā uzņems čempionāta līdervienību “Liverpool”, bet cita galvaspilsētas komanda “Arsenal” spēkosies ar Birmingemas “Aston Villa”.

Spānija

Madrides “Real” pateicoties Karima Benzema vārtu guvumam ar galvu 64. minūtē svinēja svarīgu uzvaru izbraukumā par “Sevilla” ar 1:0. Vēl šodien “Getafe” ar 4:2 apspēlēja “Mallorca”, Barselonas “Espanyol” ar 1:3 atzina Sansebastjanas “Real Sossiedad” pārākumu, “Valencia” un “Leganes” uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1, bet Bilbao “Athletic” uzveica Vitorijas-Gasteisas “Alaves”, saglabājot pirmo pozīciju.

Francija

Čempionei Parīzes “Saint-Germain” bija lielas grūtības ar Lionas “Olympique” aizsardzības uzlaušanu, taču mača izskaņā komandu ar savu individuālo meistarību izglāba Neimars, palīdzot PSG izvairīties no neizšķirta – 1:0. “Rennes” un “Lille” nospēlēja 1:1, bet “Angers” pateicoties Kazimira Ninga “hat-trick” apspēlēja “St. Etienne” ar 4:1.

Vācija

Dortmundes “Borussia” divas reizes izvirzījās vadībā pret Frankfurtes “Eintracht”, taču abos gadījumos izlaida pārsvaru, mačam noslēdzoties ar 2:2. Spēles 88. minūtē “Borussia” iesita savos vārtos.

Vēl vienā spēlē Menhengladbahas “Borussia” ar 2:1 apspēlēja Diseldorfas “Fortuna”.

Nīderlande

Eindhovenas PSV un čempiones Amsterdamas “Ajax” mačs noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. Otrajā puslaikā viesi atklāja rezultātu pēc Kvinsija Promesa vārtu guvuma, uz ko PSV atbildēja Doniela Malena vārtiem. Tagad abām komandām ir 14 punkti sešās spēlēs.

“Heerenveen” un “Utrecht” arī nespēja noskaidrot uzvarētāju – 1:1, rezultatīvs neizšķirts tika fiksēts arī spēlē starp “Emmen” un Roterdamas “Feyenord”, bet “Den Haag” ar 0:1 piekāpās Alkmāras AZ.

Itālija

“Napoli” ar 4:1 apspēlēja “Lecce” pateicoties diviem uzbrucēja Fernando Lorente vārtu guvumiem, kas ļāva komandai saglabā trešo pozīciju. Citās spēlēs “Sassuolo” pārliecinoši apspēlēja Feraras “Spal” ar 3:0, “Roma” par spīti palikšanai mazākumā spēja izraut uzvaru pret “Bologna” ar 2:1, Genujas “Sampdoria” pietika ar vieniem vārtiem, lai apspēlētu “Torino” – 1:0, Bergamo “Atalanta” un Florences “Fiorentina” spēli noslēdza ar 2:2, bet Romas “Lazio” ar 2:0 pieveica “Parma”.