Mančestras “United” piedzīvo kaunpilnu zaudējumu premjerlīgas pastarītei, “Chelsea” sakauj “Hotspur”

22/12/2019 20:52

Anglijas futbola premjerlīgas klubs Mančestras “United” svētdien piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu vietējā čempionātā.

Mančestras klubs izbraukumā ar 0:2 (0:0) piekāpās vienai no premjerlīgas pastarītēm “Watford” komandai. Mājinieku komandai šī bija otrā uzvara šosezon nospēlētajos 18 mačos.

Rezultātu 50. minūtē atklāja Ismails Sars, kuram asistēja Kristians Kabasele, bet četras minūtes vēlāk 11 metru soda sitienu realizēja “Watford” komandas uzbrucējs Trojs Dīnijs, kurš dubultoja mājinieku pārsvaru.

Dienas centrālajā mačā Londonas “Chelsea” izbraukumā ar 2:0 (2:0) pārspēja Totenhamas “Hotspur” vienību. Ar diviem vārtu guvumiem uzvarētaju rindās izcēlās brazīlietis Viljans.