MU zaudē vienai no turnīra pastarītēm; “Atletico” negaidīti piekāpjas Maljorkai

09/04/2022 23:50
Pols Pogbā

Anglija

Liverpūles “Everton” sestdien Anglijas futbola premjerlīgas mačā izcīnīja panākumu, kas ļāva saglabāt cerības uz vietas saglabāšanu turnīrā. “Everton” mājinieku lomā ar rezultātu 1:0 uzvarēja Mančestras “United”. Neskatoties uz to, ka bumbu pārsvarā pārvaldīja viesu komandu, spēles 27.minūtē vienīgos vārtus mačā guva “Everton” spēlētājs Entonijs Gordons.

Puslaika turpinājumā “United” no vēl zaudētiem vārtiem vairākkārt glāba vārtsargs Davids de Hea. Otrajā puslaikā Mančestras vienība turpināja veidot uzbrukumus uz “Everton” vārtiem, taču visi mēģinājumi beidzās ar neveiksmi. Izcīnītā uzvara “Everton” ļāva attālināties no vietas zaudēšanas Anglijas premjerlīgā.

Citās spēlēs Londonas “Arsenal” ar 1:2 piekāpās Braitonas un Hovas “Albion”, Līdsas “United” ar 3:0 uzvarēja “Watford”, bet Totenhemas “Hotspur” ar 4:0 sagrāva “Aston “Villa”, trīs vārtus gūstot Hjunminam Sonam un vienu pievienojot Dejanam Kuluševskim. Tikmēr vēl graujošāku uzvaru izcīnīja Londonas “Chelsea”, kas ar 6:0 sasita gabalos “Southampton”. Vārtus uzvarētājiem guva Markoss Alonso un Kajs Havercs, bet katrs pa divām reizēm izcēlām Meisons Mounts un Timo Verners.

Spānija

Tikmēr “La Liga” turnīrā negaidītu zaudējumu piedzīvoja viena no turnīra favorītēm Madrides “Atletico”, kas ar 0:1 piekāpās “Mallorca” vienībai. Turnīra pastarīte pret Madridi ieguva svarīgus punktus cīņā par palikšanu Spānijas augstākajā līgā, tagad ieņemot 17. pozīciju. Vienīgos vārtus Maljorkai guva Vedats Murigi.

Citā spēlē Madrides “Real” ar 2:0 uzveica “Getafe”, vārtus gūstot Kazemiru un Lukasam Vaskesam. Savukārt citos mačos “Real Betis” ar 2:1 pārspēja “Cadiz”, bet neizšķirti 1:1 cīnījās Bilbao “Athletic” un “Villarreal”.

Vācija

Bundeslīgā minimālu uzvaru guva favorīte Minhenes “Bayern”, kas ar 1:0 pārspēja “Augsburg”. Uzvaru 82. minūtē atnesa neviens cits kā Roberts Levandovskis. Tikmēr citos mačos Dortmundes “Borussia” ar 2:0 uzvarēja “Greuther Furth”, “Wolfsburg” ar 4:0 sagrāva “Arminia Bielefeld”, Berlīnas derbijā “Union” ar 4:1 pārspēja “Hertha”, bet “Mainz” ar 2:3 atzina “Koln” pārākumu.

Francija

“Ligue 1” turnīrā komfortablu uzvaru izcīnīja Parīzes “Saint-Germain”, kas ar 6:1 sagrāva “Clermont Foot 63”. Mājinieku aizsardzību pilnībā izdemolēja Kilians Mbapē un Neimars, abiem gūstot pa “hat-trick”. Zīmīgi, ka vēl pirmā puslaika beigu daļā rezultāts vēstīja tikai 2:1 PSG labā, taču otrajā spēles nogrieznī parīzieši nodemonstrēja, kurš ir priekšnieks.

Itālija

Visbeidzot A sērijā uzvaru guva Turīnas “Juventus”, kas ar 2:1 apspēlēja “Cagliari”. Turīniešiem vārtus guva Matijs de Ligts un Dušans Vlahovičs. Citā spēlē Milānas “Inter” ar 2:0 pārspēja “Hellas Verona”, atzīmējoties Nikolo Barelam un Edenam Džeko, savukārt “Empoli” un “Spezia” dueli vārtu guvumi nebija vērojami.