Mārners gatavs parakstīt līgumu par 30 miljoniem

Mičs Mārners, Sportazinas.com
Mičs Mārners svin vārtu guvmu | Foto: NHL.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Toronto “Maple Leafs” turpina pārrunas ar rezultatīvo uzbrucēju Miču Mārneru, kurš šobrīd ir ierobežoti brīvā aģenta statusā.

Tiek vēstīts, ka komanda ar hokejista aģentu apspriedusi dažādus scenārijus: trīs līdz septiņu gadu ilgus līgumus ar vidējo gada algu no deviņiem līdz desmit miljoniem dolāru.

Mārnera puse klubam piedāvājusi darījumu, kas paredzētu sadarbību uz trīs sezonām, bet alga par vienu sezonu būtu 10 miljoni dolāru. Hokejista pārstāvji uzskata, ka Mārners kļūs tikai vērtīgāks, bet pēc trīs sezonām varētu nopelnīt vēl lielāku līgumu, vēsta TSN.

Jebkura NHL var Mārneram izteikt līguma piedāvājumu, bet Toronto būs iespēja to atspēkot. Tāpat “Maple Leafs” var tiesības uz Mārneru aizmainīt, tomēr kluba vadība vēlas talantīgo kanādieti paturēt.

Aizvadītajā NHL regulārajā sezonā Marners laukumā gāja visās 82 spēles, izceļoties ar lielisku rezultativitāti: 26 gūti vārti un 68 rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības rādītājs bija “+22”. Četrās Stenlija kausa izcīņas spēlēs viņa atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem un divām piespēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par