Gulbis: Pēdējos gados neesmu ticis novērtēts un tas dzina uz priekšu

30/05/2018 17:01
Nokopēts

Jau vēstīts, ka “Jūrmalas” komanda pagājušajā nedēļā pirmo reizi pilsētas vēsturē ieguva “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas godalgas.

Bronzas sērijas trešajā spēlē “Jūrmala” savā laukumā ar 80:67 (13:9, 14:15, 24:20, 29:23) pieveica “Ogri”, sērijā līdz trim uzvarām triumfējot ar pārliecinošo 3-0.

“Jūrmalas” galvenajam trenerim Mārtiņam Gulbim šī bija otrā bronzas medaļa pēdējo divu sezonu laikā. Iepriekš viņš trešo vietu izcīnīja ar “Barons Kvartāls” klubu. Tāpat viņa kontā šogad vēl sudraba medaļa ar “Jūrmalas” basketbolistiem Baltijas basketbola līgā, taču viņam joprojām jācenšās sevi pierādīt, sarunā ar Latvijas televīzijas raidījumu Sporta Studija, izteicās speciālists.

BK “Jūrmala” sastāvu Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezonai nokomplektēja tikai pēdējā brīdī. Pirms sezonas sākuma komanda aizvadīja vien trīs kopīgus treniņus, un no Gulbja tas prasīja prasmi pieskaņot treniņu metodiku. Tagad viņš atzīst, ka laikam viss izdevās pareizi. Motivācijas trenerim nav trūcis, un to viņš spējis iedvest arī komandai.

“Vēl nav pagājusi nedēļa un es vēl neesmu aptvēris, ko esam sasnieguši šajā sezonā. Mēs sezonu sākām ļoti vēlu un ļoti grūti. Parasti ir nepieciešama pirmssezona, lai saprastu, kas jāuzlabo un nevar tā vienkārši ielēkt sezonā. Tomēr mums tas izdevās,” atklāja speciālists.

“Liekas, ka pēdējos gados neesmu ticis novērtēts, un tas dzina uz priekšu,” sacīja Gulbis. “Zinu sajūtas, kad nevienam neesi vajadzīgs, un tā bija lielākā motivācija, lai pierādītu, ka spējam.”

BK “Jūrmala” sastāvā šajā sezonā bija redzami ne pašas augstākās raudzes basketbolisti, taču ar pieredzi top komandās. Gulbja uzdevums bija likt spēlētājiem saprast, ka viņiem jācīnās kā komandai, ne katram par sevi.

“Spēlētāji saprata, ka svarīgi ir uzvarēt visiem kopā, jo katra individuālais veikums paliktu nepamanīts. “Jūrmalas” spēlētājiem ir svarīgi būt visiem kopā, trešdien visi tiksies komandas vakariņas un izbaudīs notiekošo. Ir svarīgi gūt prieku no darba, citādi nekas nesanāks,” piebilda Gulbis.

Perspektīvais treneris atzīst, ka viņš vēl Latvijā vēlas kaut ko pierādīt, taču viņš dodas uz priekš soli pa solim: “Visi grib kaut ko augstāku – braukt prom un strādāt labāka līmeņa klubos. Ja man būs iespējas, es noteikti centīšos tās izmantot. Jāskatās, kā liktenis būs lēmis – varu strādāt VTB Vienotās līgas komandās, kā arī šeit pat.”

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.5
1.53
6.75
4.75
1.44
5.5
4.5
1.55
1.33
5.25
9
4.75
3.75
1.72
3.5
4.1
1.9
1.6
3.9
5.75
3.6
3.75
1.95
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām