Mazura un Gražuļa “Parma” piekāpjas Valeiko “Tsmoki”, “Astana” negaidīti pieveic “Khimki”

11/03/2018 18:54

VTB Vienotās līgas kārtējā mačā nedaudz negaidītu neveiksmi piedzīvojusi Nikolaja Mazura trenētā Permas “Parma”, kas ar rezultātu 81:88 piekāpās cita latviešu trenera Edmunda Valeiko Minskas “Tsmoki”.

Latviešu labākā arbitra Oļega Latiševa tiesātajā mačā “Tsmoki” pēc pirmā puslaika bija ieguvusi jau 12 punktu vadību (56:44). “Parma” nespēja atgūties arī otrajā puslaikā, piedzīvojot neveiksmi ar 81:88.

Zaudētāju rindās 29:06 minūtes laukumā pavadīja Andrejs Gražulis, kurš šajā laikā izcēlās ar 11 gūtajiem punktiem (3/5 2p, 1/2 3p., 2/2 s.m.), sešām atlēkušajām bumbām, četrām rezultatīvajām piespēlēm, vienu pārtvertu bumbu, kā arī ar efektivitātes indeksu 15.

“Tsmoki” rindās lielisku sniegumu nodemonstrēja poļu izcelsmes zviedru basketbolists Kristofers Cerapovičs, kurš guva 33 punktus un savāca septiņas atlēkušās bumbas.

Tikmēr citā spēlē bez līdera Alekseja Šveda spēlējošā Maskavas apgabala “Khimki” viesos atzina Kazahstānas “Astana” vienības pārspēku – 79:84.