Medijs atklāj aizkulises: Porziņģis vēl īsi pirms maiņas bija apņēmības pilns palikt “Knicks”

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis | Foto: Adam Hunger-USA TODAY Sports/Scanpix/LETA

Latviešu basketbolists vēl dažas nedēļas pirms aizmainīšanas uz Nacionālās basketbola asociācijas () komandu Dalasas “Mavericks” vēlējās palikt Ņujorkas “Knicks” rindās. 

Ziemeļamerikas medijam “SNY” Ņujorkas “Knicks” komandai kāds tuvāk esošs avots atklājis, ka Porziņģis dažas nedēļas pirms maiņas darījuma bijis apņēmības pilns palikt vienībā. Īsti nav skaidrības, kas notika šī gada janvāra izskaņā, kas lika latvietim pieņemt lēmumu pieprasīt maiņas darījumu. 

Ir radies pieņēmums, ka bijušais komandas prezidents Fils Džeksons ir bijis Porziņģa un “Knicks” slikto attiecību pamatā. Avoti atklāj, ka Porziņģim bažas radušās tāpēc, ka viņam nav bijusi ticība par to, ka “Knicks” radīs pietiekoši labu vidi viņam individuāli un kluba sniegumam. 

Džeksons tika atlaists pēc runām par Porziņģa iespējamo aizmainīšanu 2017. gadā un viņa vietā amatā stājās Stīvs Milzs. Nākamā gada vasarā Milzs un komandas ģenerālmenedžeris Skots Perijs nosūtīja galveno treneri Deividu Fizdeilu uz Latviju, lai uzlabotu situāciju, taču tas neizdevās.

Tikai Porziņģis patiesībā zina, cik vainīgs pie viņa sliktajām attiecībām ar “Knicks” organizāciju ir Milzs, taču tas, visdrīzāk, netiks publiski aprunāts.

“Iespējams, ka, ja Kristaps būtu uzticējies Milzam, viņš joprojām spēlētu Ņujorkā. Galu galā Porziņģim ļoti patika pilsēta un doma, ka viņš var uzvarēt kopā ar “Knicks”,” uzskata “SNY” apskatnieks Aiens Beglijs.

Jau vēstījām, ka šī gada janvārī Porziņģis satricināja visu basketbola pasauli un negaidīti tika aizmainīts uz Dalasas “Mavericks” komandu.

Iepriekš medija “ESPN” apskatnieks Adrians Vodžnarovskis atklāja, ka “Knicks” bieži nespēja nodrošināt trenerus, lai latvietis varētu strādāt papildus. Tas bijis viens no iemesliem, kas radījis Porziņģim neapmierinātību ar Ņujorkas organizāciju un kluba nesakārtoto sistēmu.

Šosezon Porziņģi devies laukumā septiņos regulārā turnīra mačos, kuru laikā izcēlies ar vidēji gūtiem 19 punktiem, 8,1 atlēkušo bumbu, divām rezultatīvajām piespēlēm un 2,3 bloķētajiem metieniem.

Vodžnarovskis: Porziņģis nereti gribēja trenēties indviduāli, bet “Knicks” nespēja nodrošināt trenerus

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par