Medijs: “Baskonia” vēlas, lai Kurucs atgriežas Spānijā

Medijs “Sportando” uzzinājis, ka Spānijas spēcīgākās līgas basketbola klubs Vitorijas “Baskonia” vēlas, lai latviešu basketbolists jau šosezon atgriežas kluba sastāvā.

Kurucs šosezon spēlē “” rindās FIBA Čempionu līgā un “Pafbet” Latvijas-Igaunijas apvienotajā čempionātā, kur viņš ir izīrēts – tiesības uz Kurucu joprojām ir Vitorijas komandai.

19 gadus vecais Kurucs šosezon nospēlējis kopumā 17 spēles apvienotajā čempionātā un Čempionu līgā, visos dueļos izejot pamatsastāvā. Basketbolists apvienotajā līgā vidēji iekrājis 14,8 punktus un atdevis 4,0 rezultatīvas piespēles, bet Čempionu līgas sacensībās viņam vidēji 11,7 punkti un 3,7 atlēkušās bumbas.

“Baskonia”, redzot Kuruca veiksmīgo sniegumu, vēlas izpirkt latvieša īres līgumu un atgriezt viņu spāņu kluba rindās. Kurucs iepriekš nespēja nostiprināties “Baskonia” galvenās komandas sastāvā, spēlējot dublieru vienībā Spānijas trešajā līgā.

Pašreizējā interese no “Baskonia” varētu nozīmēt, ka klubs ar Kurucu rēķinās kā pilnvērtīgu pirmās komandas spēlētāju.

“Baskonia” komanda šosezon spēlē Spānijas čempionātā, kur pagaidām ieņem desmito pozīciju pēc 11 mačiem 18 komandu konkurencē, un ULEB Eirolīgā, kur pēc 11 cīņām ierindojas devītajā vietā starp 18 komandām.

Artūrs Kurucs: Pagaidām “Nets” neatrod Rodionam vietu sastāvā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par