Medijs: IBSF prezidents Feriāni tiek virzīts par ziemas sporta veidu pārstāvi SOK Izpildkomitejā

18/04/2018 14:43
Ivo Feriāni, www.sportazinas.com

Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) prezidents Ivo Feriāni varētu nomainīt Džanfranko Kasperu Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) Izpildkomitejā, kur pārstāvētu ziemas sporta veidus, vēsta portāls “insidethegames.biz”.

Par šo tēmu runāts Olimpisko ziemas sporta veidu starptautisko federāciju asociācijas (AIOWF) Ģenerālajā asamblejā aiz slēgtām durvīm. Lēmumu vēl jāratificē SOK.

Kā liecina portāla rīcībā esošā informācija, par Feriāni virzīšanu amatam atdotas četras balsis, bet pret – trīs. Feriāni atbalstījušas ne tikai viņa vadītā IBSF, bet arī Starptautiskā Slēpošanas federācija (FIS), Starptautiskā Biatlona savienība (IBU) un Starptautiskā Kamaniņu sporta federācija (FIL).

Šveicietis Kaspers šogad atkāpsies kā SOK loceklis, bet viņam atlikuši divi gadi AIOWF prezidenta amatā. Iepriekš viņš izmantojis īpašo noteikumu punktu, kas ļauj būt SOK loceklim arī pārsniedzot 70 gadu vecumu, taču ne vairāk kā četrus gadus. Kaspers janvārī kļuva 74 gadus vecs.

Feriāni par SOK biedru kļuva 2016.gadā un tiek uzskatīts par SOK prezidenta Tomasa Baha lojālu atbalstītāju.

Tiesa, viņa pārstāvniecību SOK var apdraudēt šogad gaidāmās IBSF prezidenta vēlēšanas, kurās Feriāni var arī nepārvēlēt. Pašlaik 58 gadus vecais Feriāni IBSF prezidenta amatā ir kopš 2009.gada.

IBSF pēdējā gada laikā saņēmusi skarbu kritiku par to, ka, spītējot SOK piespriestajām diskvalifikācijām, ļāva Krievijas sportistiem piedalīties starptautiskajās sacensībās.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas 3x3 basketbola kauss
07/08/2022 20:23

“Rīga” pārsteidzoši zaudē Latvijas 3×3 basketbola kausa finālā

“Rīgas” komanda ar diviem olimpiskajiem čempioniem sastāvā svētdien Ventspilī “OlyBet Sports Bar” Latvijas 3×3 basketbola kausa finālā negaidīti ar 17:21 zaudēja “Priecīgus!” vienībai, kas līdz ar to izcīnīja ceļazīmi uz…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām