Medijs Porziņģi ierindo riskantāko brīvo aģentu TOP 5

19/05/2023 14:48
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Ziemeļamerikas medijs “Bleacher Report” izveidojis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju sarakstu, kuru piesaistīšana gaidāmajā starpsezonā būtu vislielākais risks. Piektajā vietā ierindots Vašingtonas “Wizards” pārstāvis Kristaps Porziņģis.

Medijs kā visriskantāko spēlētāju min Dreimondu Grīnu no Goldensteitas “Warriors”, jo tiek apšaubīta viņa spēja iejusties citā komandā. Vēl šajā sarakstā iekļuvis Džeimss Hārdens (Filadelfijas “76ers”), Kairijs Ērvings (Dalasas “Mavericks”) un Brūks Lopess (Milvoki “Bucks”), bet kā galvenais iemesls, kāpēc TOP 5 iekļauts arī latvietis, ir šaubas par viņa produktivitāti ilgtermiņā.

Jāatgādina, ka gaidāmajā starpsezonā Porziņģim būs izvēle no diviem variantiem – akceptēt spēlētāja opciju un aizvadīt vēl vienu sezonu Vašingtonā, nopelnot 36 miljonus dolāru, vai arī noraidīt to un kļūt par neierobežoti brīvo aģentu, kas latvietim ļaus izskatīt arī citus variantus.

“Pirms šīs sezonas šķita, ka Porziņģa labākais solis būs izmantot savu 36 miljonus dolāru vērto spēlētāja opciju uz 2023./2024. gada sezonu. Taču tad viņš aizvadīja savu karjeras labāko sezonu. Lai gan aizsardzībā kopš savas otrās sezonas NBA viņš nav bijis tik kustīgs, viņam viss sekmējās ļoti labi. Viņš spēja trāpīt brīvos tālmetienus un pats sev izveidot iespējas. Tagad būtu šokējoši, ja Porziņģis neatteiktos no sava spēlētāja izvēles par labu jaunam darījumam, kas viņam garantētu vairāk naudas ilgākā laika posmā. Bet jautājums – cik augstu “Wizards” vai cita komanda ir gatava kāpt? Un cik ilgi?” par latvieti saka medijs.

“Viņa karjeras nākamajai pieturvietai varbūt nav tik liela nozīme, cik galīgajam skaitlim viņa līgumā. Augustā viņam paliks tikai 28 gadi, taču viņam aiz muguras ir daudz traumu ķermeņa lejasdaļā un kopš otrgadnieka sezonas viņš katru gadu ir izlaidis vismaz pa 15 spēlēm. Pat ja viņš cer 30 miljoniem gadā, trīs un četru gadu līgumi būtu ļoti liels risks,” raksturots tiek Porziņģis.

65 pamatturnīra spēlēs šosezon liepājnieks izcēlās ar vidēji 23,2 punktiem, 8,4 atlēkušajām bumbām un 2,7 rezultatīvām piespēlēm.

Žurnālists prognozē Porziņģa jaunā līguma vērtību

Avots: NBA skauti uzskata, ka Porziņģis varētu būt viens no “Rockets” starpsezonas mērķiem

Apskatnieks: Porziņģim jāizmanto iespēja gūt labumu no viņa lieliskās sezonas

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām