Meieram atzīstams sniegums Čempionu līgā, Siliņam rekords Eirokausā (VIDEO)

31/01/2018 23:25
Mārtiņš Meiers, Sportazinas.com

Šodien spēli FIBA Čempionu līgā aizvadīja Mārtiņa Meiera pārstāvētā VTB Vienotās līgas komanda Krasnojarskas “Enisey”, kas savā laukumā atzina Turcijas kluba “Pinar Karsiyaka” pārākumu ar rezultātu 74:81 (19:19, 23:20, 14:22, 18:20).

Kā zināms, iepriekšējā kārtā “Enisey” beidzot bija pātraukusi septiņu zaudētu spēļu sēriju, ar 98:93 uzveicot Izraēlas komandu Holonas “Unet”.

Meiers spēlē “Karsiyaka” laukumā pavadīja 25 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 12 punktiem (4/7 2p, 4/4 s.m.) un četrām atlēkošajām bumbām, divām kļūdām un četrām personīgajām piezīmā, nopelnot 12 efektivitātes punktus.

Īss spēles video apskats:

“Enysej” ar trīs uzvarām 13 spēlēs atrodas pēdējā vietā A apakšgrupā, tomēr tāpat saglabā izredzes uz sesto vietu, kas pēc divu apļu turnīra sezonu ļaus turpināt FIBA Eiropas kausā.

Nākamajā spēlē Krasnojarskas klubs sestdien VTB Vienotās līgas ietvaros uzņems “VEF Rīga” basketbolistus.

Šodien spēle bija arī Rolanda Freimaņa pārstāvētajai Turcijas “Giaziantep”, kas mājās ar 67:72 (9:18, 21:16, 18:21, 19:17) atzina “Ludwigsburg” no Vācijas pārākumu.

Freimanis laukumā pavadīja vien septiņas minūtes, kuru laikā aizmeta garām vienīgo izpildīto divpunktu metienu, nopelnīja vienu personīgo piezīmi un pārķēra vienu pretinieku piespēli. Kamēr Freimanis atradās laukumā, pretinieki guva par 10 punktiem vairāk.

Tikmēr Ojārs Siliņš trešdien guva 16 punktus un palīdzēja Itālijas komandai Trento “Dolomiti Energia” izcīnīt uzvaru ULEB Eirokausa (pakāpi augstāks turnīrā kā Čempionu līga) otrā posma spēlē.

Trento komanda jau iepriekš bija zaudējusi cerības uz izslēgšanas turnīra sasniegšanu, bet G apakšgrupas mačā viesos ar rezultātu 81:77 (28:23, 14:11, 24:16, 15:27) pārspēja Horvātijas klubu Zagrebas “Cedevita”.

Siliņš laukumā pavadīja 22 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 16 punktiem (2/3 2p, 4/7 3p), divām atlēkošajām bumbām un rezultatīvu piespēli, nopelnot 14 efektivitātes punktus.