Meistarlīgas līderu divcīņā Jēkabpils “Lūši” piekāpjas “Saaremaa”

Jēkabpils Lūši, sportazinas.com
Jēkabpils "Lūši" | Foto: Facebook.com/skjekabpilslusi

Jēkabpils “Lūši” volejbola komanda ceturtdien “Credit24” meistarlīgas spēlē piedzīvoja pirmo zaudējumu šosezon.

Jēkabpilieši viesos ar 0-3 (18:25, 15:25, 16:25) piekāpās “Saaremaa” vienībai, kas šosezon deviņos dueļos cīnās bez zaudējumiem.

Latvijas vienībā rezultatīvākie ar deviņiem punktiem bija Zigurds Adamovičs un Kristaps Šmits, bet par punktu mazāk nopelnīja Pāvels Jemeļjanovs. “Saaremaa” rindās 18 punkti Hindrekam Pulkam.

Jēkabpils vienībai šajā sezonā šī bija pirmā spēle ārpus Latvijas robežām.

“Lūši” vienībai šajā nedēļas nogalē bija jāspēkojas Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Izaicinājuma kausā, bet ar Milānas “Allianz Powervolley” vienību neizdevās vienoties par spēļu norises vietu. Šī iemesla dēļ Jēkabpils komandai bija iespēja aizvadīt ceturtdienas spēli.

Svētdien uz Igaunijas salu dosies arī “Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme” komanda.

Līgas vadībā ar 26 punktiem deviņās cīņās ir “Saaremaa”, kurai seko Jēkabpils “Lūši” ar 13 punktiem sešos mačos. Ar 12 punktiem sešās spēlēs ceturto vietu ieņem “Parnu”, par četriem punktiem mazāk ir “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, kamēr jelgavnieki ar četriem punktiem septiņos dueļos aizņem astoto pozīciju. “Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme” trīs cīņās palikusi bez punktiem ir pēdējā starp desmit vienībām.

Bija paredzēts, ka oktobrī Covid-19 pandēmijas apstākļos Latvijas klubi “Credit24” meistarlīgā tiekas vien savā starpā. Tomēr, saslimušo skaitam trijās Baltijas valstīs izlīdzinoties, jau ātrāk kļuva iespējamas arī Latvijas klubu cīņas ar kaimiņu komandām.

Vīriešu konkurencē šogad “Credit24” Meistarlīgā piedalās desmit komandas – piecas no Igaunijas (Tartu “Bigbank”, “Parnu”, “Saaremaa”, Tallinas “Selver” un “TalTech”), četras no Latvijas (“Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme”, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, Jēkabpils “Lūši” un “Biolars”/”Jelgava”), un dalībnieku vidū atkal ir Lietuvas pārstāvji – Klaipēdas “Amber Volley”.

Šī gada marta beigās turnīra rīkotāji Covid-19 izplatības dēļ pieņēma lēmumu neizspēlēt “Final four” turnīru, kā rezultātā čempioni netika kronēti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par