Meivezers atbild kritiķiem, nofotografējoties ar diviem miljoniem dolāru

Floids Meivezers, Konors Makgregors, sportazinas.com
Floids Meivezers juniors
Foto: Mark J Rebilas/USA Today Sports

Bijušais pasaules čempions boksā dažādās svara kategorijās un starptautiski atzītu organizāciju versijās savā “Instagram” kontā publicēja bildi ar diviem miljoniem ASV dolāru (ap 1,78 miljoniem eiro), bet tekstā skarbi atbildēja saviem kritiķiem.

“23 gadu laikā esmu dzirdējis tikai to, ka Meivezers visur rāda savas mašīnas, dārglietas, mājas, sievietes, apģērbus un naudu. Un lūk, ko Meivezers jums atbildēs: Esmu priecīgs, ka jūs iztērējāt vairāk, nekā 20 gadus, lai ienīstu mani, lai gan varējāt veidot jūsu pašu mantojumu”, uzrakstīja bokseris.

Jau ziņots, ka amerikāņa tuvākajos plānos ietilpst vēl vismaz vienas paraugcīņas aizvadīšana. Savu līdz šim pēdējo profesionālo boksa cīņu Meivezers aizvadīja 2017. gada 26. augustā, Lasvegasā desmitajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot UFC spīdekli Konoru Makgregoru. Savukārt aizvadītā Vecgada vakarā Japanā Floids paraugcīņā jau pirmajā raundā trīsreiz nokdaunēja vietējo kikboksa zvaigzni Tenšinu Nasukavu.

Sportista tēvs Floids Meivezers seniors atklāja, ka viņa atvase ringā varētu atgriezties ar cīņu pret Meniju Pakjao vai Edrienu Brouneru. Konkrētu cīņas norises datumu vai vietu Meivezers vecākais gan nenosauca.

>>>PIEVIENOJIES SPORTAZINAS.COM “TELEGRAM” GRUPAI ŠEIT<<<

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par