Meivezers: Konor, redzēji manu pulksteni? Tas maksā 18 miljonus!

11/03/2019 13:17
Nokopēts
Floids Meivezers, www.sportazinas.com

Bijušais pasaules čempions boksā dažādās svara kategorijās un starptautiski atzītu organizāciju versijās amerikānis Floids Meivezers juniors sarunā ar TMZ Sports izteicies par iespējamo revanša cīņu ar UFC (“Ultimate Fighting Championship”) atpazīstamāko zvaigzni, īru, Konoru Makgregoru.

“Visi vēlas revanša cīņas ar mani un tāpēc publiski ik pa laikam mani izaicina. Starp citu, Konor, esi redzējis manu jauno pulksteni, kura vērtība ir 18 miljoni ASV dolāru? Tas ir pilnībā no briljantiem. Kurš vēl man vēlas stāties pretī, Kanelo vai (īstajā vārdā Sauls Alvaress – red.)? Viņi kaut ko runā, ka grib ar mani cīnīties. Bet es nepievēršu tām runām uzmanību,” iesāka profesionālajā karjerā nezaudējušais Meivezers, kurš 27 no 50 uzvarētajām cīņām noslēdzis ar uzvaru ar nokautu.

Jacob&Co firmas pulkstenis, ko Meivezers iegādājās 2018. gadā

“Viņiem tas ir vajadzīgs, lai par viņiem runātu. Cilvēki par viņiem lēnām sāk lēnām aizmirst. Mani tas neuztrauc, jo man viss ir kārtībā. Esmu jau kļuvis par miljardieri un visi to zina. Floids ir neuzvarams! Neviena spēkos nav mani uzveikt boksa ringā. Neviena! Un pasaule to zina,” pārliecināts bija Meivezers.

Savu līdz šim pēdējo profesionālo boksa cīņu Meivezers aizvadīja 2017. gada 26. augustā, Lasvegasā desmitajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot UFC spīdekli Makgregoru. Savukārt aizvadītā Vecgada vakarā Japanā Floids paraugcīņā jau pirmajā raundā trīsreiz nokdaunēja vietējo kikboksa zvaigzni Tenšinu Nasukavu.

Bet ar Kanelo Meivezers aizvadīja cīņu 2013. gadā, kad pirmais bija vēl tikai uzlecošā zvaigzne boksā. Cīņā pārliecinoši uzvarēja Meivezers, bet algas čekā viņš saņēma tā brīžā rekordsummu jeb 41 miljonu ASV dolāru. Par cīņu ar Makgregoru Meivezera kontā “ieripoja” ap 200 miljoniem.

Iepriekš publiskajā telpā izskanēja runas, ka Meivezera plānos ir aizvadīt boksa maču ar citu UFC zvaigzni, čempionu vieglā svara divīzijā, krievu Habibu Nurmagomedovu. Abas puses pauda gatavība šādas cīņas noorganizēšanai, taču šobrīd par to nav spējušas vienoties.

TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.26
6.23
10.46
3.17
4.33
2.11
4.35
3.52
1.86
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām