Meivezers: Man galdā ir paraugcīņu piedāvājumi 80 miljonu dolāru vērtībā (VIDEO)

Bijušais pasaules čempions boksā dažādās svara kategorijās un starptautiski atzītu organizāciju versijās juniors sarunā ar “Fight Hub TV” atklājis, ka viņa tuvākajos plānos ietilpst vēl vismaz vienas paraugcīņas aizvadīšana.

Savu līdz šim pēdējo profesionālo boksa cīņu Meivezers aizvadīja 2017. gada 26. augustā, Lasvegasā desmitajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot UFC spīdekli Konoru Makgregoru. Savukārt aizvadītā Vecgada vakarā Japanā Floids paraugcīņā jau pirmajā raundā trīsreiz nokdaunēja vietējo kikboksa zvaigzni Tenšinu Nasukavu.

“Ziniet, kas šajā ziņā ir pats trakākais? Par ciņu ar Nasukavu man bija paredzēts saņemt deviņus miljonus dolāru, bet beigās nopelnīju desmit. Vai es plānoju aizvadīt vēl kādu paraugcīņu? Visticamāk. Tas varētu notikt pat visai drīz. Man galdā ir piedāvājumi par aptuveni 80 miljoniem dolāru.”

Meivezers dueli pret Nasukavu uzvarēja vien pēc 140 sekunžu ilgas cīņas. 41 gadu vecais sportists, kurš savā karjerā uzvarējis visos 50 profesionālajos dueļos, bija pārliecinošs favorīts pret 20 gadus veco japāni, kuram tā bija pirmā profesionālā boksa cīņa.

Nasukava ir kikbokseris, kurš nekad vēl nav zaudējis, gūstot panākumus 28 mačos, no kuriem 22 bijuši ar nokautu. Abu bokseru uzvaru rekordi gan šajā duelī netika ietekmēti, jo tā bija paraugcīņa.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par