Meivezers nevēlas revanšu ar Makgregoru: Tāpat esmu “Forbes” sarakstā

foto: AP

Sarunā ar TMZ, bijušais amerikāņu bokseris pavēstījis, ka viņu neinteresē revanša cīņa ar īru cīkstoni Konoru Makgregoru.

“Eh, puikas, puišeļi. Visi šie bērni ir cirka klauni. Viņi nevar dzīvot bez “Naudas vīra” (“Money man”),” sacīja Meivezers, norādot, ka visi vēlas ar viņu cīnīties, jo tā var tikt pie ārkārtīgi lielas naudas, jo Meivezera cīņas vienmēr sasniedz lielus reitingus.

“Viņi turpinās nākt manā virzienā, bet es turpināšu smieties, turpināšu dzīvot un doties uz banku. Cīņas? Kam man vēl tās vajadzīgas? Tik un tā esmu “Forbes” sarakstā,” noslēdza Meivezers.

Savu līdz šim pēdējo profesionālo boksa cīņu Meivezers juniors aizvadīja 2017. gada 26. augustā, Lasvegasā desmitajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot UFC spīdekli Konoru Makgregoru.

Savukārt aizvadītā Vecgada vakarā Japanā Floids paraugcīņā jau pirmajā raundā trīsreiz nokdaunēja vietējo kikboksa zvaigzni Tenšinu Nasukavu.

41 gadu vecais amerikānis savā karjerā uzvarējis visos 50 profesionālajos dueļos (50-0, 27KO). 2015. gada maijā viņš arī pārspēja filipīnieti Pakjao, kurš šī gada sākumā pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma pārspēja tieši Brouneru.

Meivezers juniors par “Gadsmita cīņu” dēvētajā duelī Lasvegasā pret Pakjao virsroku guva pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma, tomēr filipīnietis medijos vairākkārt paudis pārliecību, ka abi spīdeklī ringā tiksies vēlreiz jau tuvākajā nākotnē, un Pakjao revanšēsies par sāpīgo zaudējumu.

Meivezeram savulaik piederēja pasaules čempiona tituli piecās dažādās svara kategorijās, tostarp četri absolūtā čempiona tituli.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par