Meivezers tomēr vecgada vakarā cīnīsies ar japāņu kikbokseri

Meivezers, Nasukava, sportazinas.com
Floids Meivezers un Tenšins Nasukava Foto: USA Today Sports

Slavenais amerikāņu bokseris un bijušais pasaules čempions vairākās svara kategorijās Floids Meivezers juniors paziņojis, ka šī gada 31. janvārī amerikānis tomēr ringā tiksies ar 20 gadus veco japāņu kikbokseri Tenšinu Nasukavu.

Atgādinām, ka pirms vairāk nekā nedēļas Meivezers nāca klajā ar paziņojumu, ka nav vienojies par cīņu ar Nasukavu, kaut arī iepriekš tika vēstīts, ka 41 gadu vecais amerikānis atgriezīsies cīņas sporta apritē, aizvadot cīņu 31. decembrī Tokijā. Tiesa netika pavēstīts pēc kādiem noteikumiem šis duelis tiks aizvadīts.

Meivezers atklāja, ka viņa komanda tikusi maldināta, bet viņš bijis informēts par to, ka cīņa netiks raidīta televīzijā. Tāpat amerikānis piebilda, ka līdz preses konferencei nekad dzīvē nebija dzirdējis par Nasukavu.

Tomēr nu pats Meivezers sarunā ar “TMZ” atzinis, ka cīņa tomēr notiks, un visi organizatoriskie jautājumi tikuši atrisināti. “Viss notiks. Tā būs neliela boksa paraugcīņa bez nekādiem sitieniem ar kājām. Kustēšos pa ringu kopā ar puisi deviņu minūšu garumā, un, protams – tā būs visu laiku dārgākā paraugcīņa.”

Tādējādi Meivezera un Nasukavas duelis tiks aizvadīts netālu no Tokijas esošajā Saitamā “Super Arena”, kurā ir vietas 37 tūkstošiem skatītāju.

Līdzīgi kā Meivezers (50-0, 27KO), arī japānis Nasukava savā profesionālajā karjerā cīnījies bez zaudējumiem – 27 uzvaras kikboksā un vēl četras MMA cīņās.

Iepriekš Meivezers savu līdz šim pēdējo profesionālo cīņu aizvadīja pagājušā gada 26. augustā, Lasvegasā desmitajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot UFC zvaigzni Konoru Makgregoru. Šī gada oktobrī daudz tika baumots par iespējamo Meivezera dueli ar citu UFC spīdekli Habibu Nurmagomedovu, taču tālāk par abu sportistu solījumiem un abpusējiem apvainojumiem šī potenciālā cīņa tā arī nav tikusi.

Holivudas filmu cienīgu sitienu izpildītājs un “Anime” fans – kas ir Floida nākamais pretinieks?

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar