Mejera pārstāvētā “Parma” iekļūst FIBA Eiropas kausa pusfinālā

25/03/2021 23:26
Mareks Mejeris

Latvijas basketbolists Mareks Mejeris ceturtdien guva desmit punktus Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa ceturtdaļfināla mačā, palīdzot Permas “Parma” komandai sasniegt pusfinālu.

Krievijas klubs Botevgradā ar rezultātu 84:62 (19:11, 18:18, 27:16, 20:17) guva virsroku pār Bulgārijas vienību Botevgradas “Balkan”.

Mejeris otrdien spēlēja 21 minūti un 12 sekundes, grozā raidot četrus no pieciem divpunktu metieniem un abus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja četras atlēkušās bumbas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja, trīsreiz kļūdījās, bloķēja divus metienus, trīsreiz pārkāpa noteikumus un iekrāja efektivitātes koeficientu 13.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija lietuvietis Ads Juškēvičs.

“Parma” pusfinālā spēkosies ar pāra Nescionas “Ironi” no Izraēlas un Saloniku “Iraklis” uzvarētāju.

Trešdien astotdaļfinālā Ainara Bagatska vadītā Ukrainas vienība “Kyiv” ar 76:90 piekāpās Nescionas “Ironi” no Izraēlas.

FIBA Eiropas kausa sezona noslēgsies ar finālčetrinieka cīņām aprīlī.

FIBA Eiropas kausā pirmajā posmā 24 komandas bija sadalītas sešās apakšgrupās pa četrām katrā. Izslēgšanas turnīra pirmo kārtu jeb astotdaļfinālu sasniedza apakšgrupu pirmo divu vietu ieguvējas, kā arī četras labākās trešo pozīciju ieguvējas.