Mejeris lauzta deguna dēļ laukumā nedosies tuvākās pāris nedēļas

09/04/2019 10:07

“VEF Rīga” komandas kapteinis Mareks Mejeris lauzta deguna dēļ laukumā nevarēs doties vairākas nedēļas, ziņo klubs savā mājaslapā.

Mejeris savainojumā iedzīvojās Latvijas-Igaunijas basketbola līgas “Fina 4” pusfinālā gūtajā uzvarā pār Tallinas “Kalev/Cramo”.

Kādā no epizodēm pusfināla cīņā pretinieku komandas spēlētājs trāpīja Marekam Mejerim ar elkoni, traumējot viņa degunu. Mareks šo spēli pabeidza ar nepilnās 22 minūtēs savāktiem 17 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un trīs bloķētiem pretinieku metieniem, kā arī efektivitātes koeficientu +26.

Pirmdien, 8. aprīlī, VEF kapteinim tika veikta lauztā deguna operācija. Jau tagad skaidrs, ka Mareks nedosies laukumā tuvākajās 2-3 nedēļās. Spēlētāja veselības stāvoklis tiks atkārtoti pārbaudīts un novērtēts pēc minētā termiņa.

Uzbrucējs šosezon apvienotajā līgā vidēji spēlē izcēlās ar 12 punktiem un 5,3 atlēkušajām bumbām, kamēr VTB Vienotajā līgā viņam vidēji 10,7 punkti un 4,7 atlēkušās bumbas.

Sestdien Latvijas – Igaunijas līgas “Final 4” finālā “VEF Rīga” ar 80:102 zaudēja BK “Ventspils”, kas līdz ar to kļuva par pirmajiem čempioniem turnīra vēsturē.

Jau šodien LBL sāksies ceturtdaļfināli, bet pusfinālu sērijām starts tiks dots nākamās nedēļas izskaņā. “Ventspils” un “VEF Rīga” kā divas labākās komandas Latvijas-Igaunijas līgā jau ir garantējušas sev vietas pusfinālā.