Melnalksnis un Andersons tiek izīrēti Šveices otrās līgas klubam

Toms Andersons, sportazinas.com
Toms Andersons | Foto: LHF

Latvijas hokejisti un tikuši izīrēti Šveices otrās līgas (NLB) klubam “Langenthal”.

20 gadus vecais uzbrucējs Melnalksnis un 25 gadus vecais šīs pašas pozīcijas spēlētājs Andersons pieder Šveices spēcīgākās līgas (NLA) klubam Langnau “Tigers”, bet nākamo sezonu viņi spēlēs vienu līmeni zemāk.

Šveicē sezona vēl nav sākusies. Pagājušajā hokeja gadā “Tigers” finišēja sestajā vietā regulārajā čempionātā 12 vienību konkurencē, bet “play-off” cīņās izstājās ceturtdaļfinālā.

Tikmēr “Langenthal” pagājušajā sezonā triumfēja Šveices otrajā līgā, taču NLA nespēlēs, jo klubam ir problēmas mājas arēnas infrastruktūru, kas neatbilst augstākās līgas prasībām.

Andersons “Langenthal” spēlēja jau pagājušajā sezonā, kur 43 regulārā čempionāta mačos atzīmējās ar 27 (10+17) punktiem, bet izslēgšanas turnīrā viņam 8 (3+5) punkti 14 cīņās.

Andersons sezonas laikā parakstīja līgumu ar NLA komandu “Tigers”, taču klubs nolēmis viņu izīrēt atpakaļ “Langenthal”. Līdz ar to viņš otro sezonu pēc kārtas spēlēs Šveices otrajā divīzijā.

Tikmēr Melnalksnis pagājušajā sezonā spēlēja galvenokārt  “Tigers” U20 komandā, kur 32 cīņās izcēlās ar 31 (14+17) punktu, bet astoņos “play-off” mačos U20 turnīrā tika pie 8 (3+5) punktiem. Melnalksnis aizvadīja arī deviņas spēles galvenajā komandā, ar punktiem neizceļoties.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par