“Mercedes” vadītājs: Pārtraukums ir labs laiks, lai apspriestu līgumu ar Botasu

Valteri Botass, sportazinas.com
Valteri Botass (Foto: Alexei Kudenko / Mikhail Korytov/Sputnik)

Formula 1  “Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs paziņojis, ka vasaras periodā apspriedīs līguma pagarināšanas iespēju uz nākamo sezonu ar somu pilotu Valteri Botasu.

“Pārtraukums – tas ir labs laiks, lai kopīgi sēstos pie galda un padomātu. Pirms Ungārijas posma mūsu pārrunas ar Botasu noritēja labi. Vēlos, lai galīgais lēmums tiktu pieņemts līdz pēdējam posmam, kurš norisināsies Āzijā,” stāsta “Mercedes” komandas vadītājs.

“2019. gadā transfēru tirgus būs ļoti interesants, tāpēc jābūt gataviem pārmaiņām. Vēlētos, lai šī problēma tiku atrisināta ne tikai priekš 2018. gada, bet arī priekš 2019. un 2020.gada,” nākotnes plānus iezīmē Volfs.

“Pārtraukuma laikā sarunās par līguma pagarināšanu varētu veikt soli uz priekšu, jo iepriekšējais mēnesis bija saspringts. Ņemot vērā sacīkšu posmu skaitu, nebija viegli atrast laiku diskusijām. Protams, mums tāpat ir laiks, neviens nesteidzas. Līgums nav jāpagarina līdz Beļģijas posmam,” situāciju apraksta Botass.

Iespējams, ka Botasa un “Mercedes” sarunas varētu ietekmēt situācija “Ferrari” komandā, jo nevēlas pagarināt līgumu ar “Ferrari” uz trīs gadiem, uzspiežot komandai, ka vēlas tikai viena gada līgumu.

Fetels neuzskata, ka pēc 2017. gada “Ferrari” spēs Fetelam piedāvāt tik kvalitatīvi aprīkotu formulu, lai spētu uzvarēt sacīkstēs. Itāļu mediji vairākkārt ziņojuši, ka Fetels aizvadītajā ziemā noslēdzis iepriekšēju vienošanos ar “Mercedes”. Kamēr nebūs zināms, kur vācu pilots turpinās karjeru, tikmēr “Mercedes” komanda necentīsies sasteigt līguma pagarināšanu ar Botasu.

“Mercedes” šobrīd atrodas pārliecinošā vadībā Konstruktoru kausā, jo abi komandas piloti atrodas starp trīs ātrākajiem pilotiem. F1 kopvērtējumā somu F1 braucējs šobrīd atrodas trešajā pozīcijā, 19 punktus atpaliekot komandas biedra Luisa Hamiltona, bet no Sebastiana Fetela atpaliekot 33 punktus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par