Merzļikins par izlasi PČ: Diemžēl redzēju individuālismu

06/10/2022 13:02
Nokopēts
Elvis Merzļikins

Latvijas izlases un Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba vārtsargs Elvis Merzļikins intervijā “Sporta Avīzei” atklājis aizkulises aizvadītajā Pasaules čempionātā Somijā.

Pēc turnīra neviens cits spēlētājs nesaņēma tik lielu kritikas devu komentāros kā “Blue Jackets” ripu ķērājs, kurš pirms PČ tika saukts par, iespējams, turnīra labāko vārtsargu. Realitāte gan izrādījās krietni skarbāka – Elvja atvairīto metienu procents ir 86,2%, bet vidēji ielaisto vārtu skaits – 4,26.

“Neuzskatu, ka čempionātā nospēlējām tā, kā mēs visi mākam spēlēt, zinu, ka varam labāk. Tas nebija labākais čempionāts kā komandai. Diemžēl redzēju individuālismu, bet, kad 2018. gadā tikām ceturtdaļfinālā, bijām kā vienota ģimene. Pirms čempionāta centos izlasi satuvināt kā ģimeni, bet tas neizdevās. No dažiem pat nesaņēmu paldies, tāpēc tur noteikti vairs nelīdīšu,” izteicies Merzļikins.

“Pirms tam nevarēju sagaidīt, kad tikšu uz čempionātu, jo man pietrūka čaļu, Latvijas izlases krekla uzvilkšana,” atzinis vārtsargs. “Tomēr šoreiz uz mani bija ļoti liels spiediens, daži komandas biedri domāja, ka tad, kad es atradīšos vārtos, viens pats visu izglābšu. No malas redzēju, ka pret Šilovu bija citāda attieksme. Man bija trauma, spēlēju, neskatoties uz to, bet vienā brīdī vienkārši atmetu ar roku, jo redzēju, ka komandai ir labāks rezultāts, vārtos stāvot Šilovam.”

Šogad pasaules čempionātā, kas norisinājās Somijā par uzvarētājiem kļuva mājinieki, kas finālā ar 4:3 papildlaikā pieveica Kanādu. Bronzas medaļas izcīnīja čehi, bet Latvijas izlase ierindojās 10.vietā. Nākošā gada PČ hokejā norisināsies Rīgā un Tamperē.

Vai Elvis izgāzies? Cik Latvijas izlases ielaistajos vārtos ir Merzļikina vaina? (VIDEO)

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām