“Metallurg” pārliecinoši apspēlē “Neftekhimik”, “Severstal” izrauj uzvaru Novosibirskā

13/09/2021 19:52
Magņitogorskas Metallurg

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) norisinājās vien divi mači. Magņitogorskas “Metallurg” ar 4:0 sagrāva Ņižņekamskas “Neftekhimik”, bet Čerepovecas “Severstal” izbraukumā pieveica Novosibirskas “Sibir” ar 4:2.

“Metallurg” uzvaras pamatus ielika pirmajā periodā, gūstot trīs vārtus. Jau otrajā minūtē precīzs bija Semjons Košeļevs, bet trešdaļas turpinājumā divas reizes izcēlās Filips Majē. Trešā perioda sākumā punktu pielika Anatolijs Nikoncevs.

“Severstal” Novosibirskā ātri panāca divu vārtu pārsvaru, tomēr to izlaida un uzvarētāja noskaidrošana tika atlikta uz trešo periodu. Septiņas minūtes pirms sirēnas Čerepovecas komandas uzbrucējs Andrejs Aleksejevs panāca 3:2, bet četras sekundes pirms pamatlaika beigām aizsargs Robins Press ar metienu no savas zonas tukšos vārtos noņēma visus jautājumus – 4:2.

Rītdien tiks aizvadīti astoņi mači, viens no tiem notiks Rīgā – “Dinamo” savā laukumā uzņems Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru kolektīvā strādā Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš.