MHL nākamsezon nespēlēs Pekinas klubs

"ORG Junior" pret "Rīga" hokejistiem | Foto: HK "Rīga

Nākamsezon Krievijas Jaunatnes hokeja līgā () nebūs redzama Ķīnas vienība Pekinas “ORG Junior”, trešdien paziņoja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) prezidents un valdes loceklis Aleksejs Morozovs.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka MHL sezona ir beigusies koronavīrusa epidēmijas dēļ, aprīļa beigās savā tīmekļa vietnē paziņoja MHL.

MHL nolēma atcelt 2019./2020.gada čempionāta izslēgšanas spēļu atlikušo daļu Covid-19 pandēmijas negatīvās attīstības Krievijā un pasaulē dēļ.

Tikmēr divas nedēļas vēlāk pēc komandu pieņemtajiem pieteikumiem nākamajai sezonai, noskaidrojies, ka rudenī čempionātu kopā ar pārējām komandām nesāks pekinieši.

“Gandrīz visas komandas ir iesniegušas pieteikumus dalībai nākamajā MHL sezonā, neskaitot Pekinas klubu, kas mūs jau informēja par nodomiem nākamsezon nespēlēt turnīrā,” sarunā ar Krievijas ziņu aģentūru TASS teica Morozovs.

Pekinas komanda pagājušajā sezonā pirmo reizi piedalījās MHL turnīrā un ieņēma pēdējo, 34.vietu. “ORG Junior” 64 spēlēs izdevās gūt tikai vienu uzvaru, izcīnot četrus punktus.

Vienu punktu izdevās iegūt arī sezonas pēdējā mačā Rīgā, mājiniekiem piekāpjoties papildlaikā.

Ķīnas komandas debija MHL turnīrā, iespējams, būtu bijusi veiksmīgāka, ja šī gada sākumā vienība nebūtu palikusi bez Ķīnā dzimušajiem hokejistiem. Daļa no Pekinas kluba spēlētājiem pagājušā gada beigās devās uz Ķīnu, lai aizvadītu spēles vietējā čempionātā, bet neilgi pēc tam jau tika ieviesti pirmie ceļošanas ierobežojumi saistībā ar koronavīrusa izplatību, kā rezultātā komanda atlikušās regulārā čempionāta spēles aizvadīja ar ierobežotu hokejistu skaitu.

Pirmajos divos gados MHL vienība bija piesaistīta KHL klubam Pekinas “Kuņluņ Red Star” un treniņus aizvadīja Rīgā, “Volvo sporta centrā”. Pirms pagājušās sezonas par kluba galveno sponsoru kļuva kompānija “ORG Technology”, kā rezultātā vienība pārcēlās uz Maskavas apgabala Dmitrovu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par