Mikam Zvejniekam otrā pozīcija FIS sacensībās Zviedrijā

25/11/2021 10:37
Miks Zvejnieks

Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks Starptautiskās slēpošanas federācijas (FIS) slaloma sacensībās Zviedrijā trešdien izcīnīja otro vietu, aģentūru LETA informēja sportista mediju pārstāvis Edgars Beļakovs.

Pēc pirmā brauciena Zvejnieks no līdera Viljama Junsona atpalika 0,51 sekundi, uzrādot otru ātrāko laiku. Otrajā braucienā latvietim piektais laiks, tomēr summā atpalicība par 0,8 sekundēm deva otro vietu un pirmo goda pjedestālu FIS sacensībās šosezon. Zvejnieks sasniedza arī šīs sezonas punktu rekordu – 38,34 punkti.

“Lieliski tik agrā sezonas ievadā aizcīnīties līdz pjedestālam,” pēc sacensībām norādīja Zvejnieks. ” Tas iedod ļoti lielu pārliecības devu. Divi labi braucieni, cīņa par uzvaru, tagad tikai uz priekšu!” Zvejnieks Kirūnā piedalījās sacensībās arī otrdien, kad izcīnīja devīto vietu. Arī šajā posmā uzvaras laurus plūca zviedrs Junsons, no kura Zvejnieks atpalika par 1,33 sekundēm. Latvietis otrdien nopelnīja 43,27 FIS ranga ieskaites punktus.

Jau ziņots, ka iepriekš Zvejnieks sacensībās Zviedrijā izcīnīja 11.,14.,16. un 23.vietu. Sacensību maratons Latvijas kalnu slēpotājam turpināsies arī turpmākajās dienās, jo jau šodien un rīt paredzētas slaloma sacensības Levi, Somijā, kur pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās Pasaules kausa posms. Latvijas kalnu slēpotāji šosezon cīnās par iespēju pārstāvēt Latviju 2022.gada Pekinas olimpiskajās spēlēs.