Millers, kurš 2017. gadā Biķerniekos sadūrās ar Jāni Baumani, atkal startēs Rīgā

Niko Millers, Sportazinas.com
Foto: ''Audi''

Šveices autosportists Niko Millers, kurš startē Vācijas salonauto čempionātā (DTM), atgriezīsies FIA Pasaules rallijkrosa čempionātā, startējot Latvijas posmā, kas norisināsies 15. un 16. septembrī, pavēstīja Šveices mediji.

Millers pārstāvēs EKS komandu, kurā Latvijas RX posmā Biķernieku trasē brauks kopā ar Matiasu Ekstromu. Karjeras laikā Millers Pasaules čempionātā ir aizvadījis divas sacīkstes, abas pērnā gada septembrī. Vispirms Francijas posmā Loīkā, bet divas nedēļas vēlāk aizvadīja Latvijas posmu Biķerniekos. Latvijas galvaspilsētā šveicietis aizcīnījās līdz finālam, kurā pēdējā aplī tika piedzīvota sadursme ar Jāni Baumani.

”Nevaru vien sagaidīt! Pērn Rīgā iekļuvu finālā, bet to atkārtot būs ļoti grūti,” sacīja Millers. Interesanti, ka šogad Šveices sportists Rīgā jau testējis ”Audi” markas spēkratu un 26 gadus vecais braucējs ir sajūsmā: ”Tas ir kaut kas neiedomājams, kā šī gada dzinējs liek mašīnai braukt,” uzsvēra EKS komandas pilots.

Komanda interesantā veidā paziņo par Millera piesaisti

Pēc sezonas septiņiem posmiem pasaules rallijkrosa čempionāta kopvērtējumā pirmajā vietā ar 195 punktiem ir Kristofešsons, kuram ar 140 punktiem seko Lēbs. Trešais ar tikpat punktiem ir Hansens, bet ceturto vietu ar 139 punktiem ieņem norvēģis Andreass Bakerūds. Tikmēr ar 64 punktiem ir devītajā vietā.

Pasaules čempionāta nākamais posms notiks šajā nedēļas nogalē Francijā, bet pēc tam nākamais etaps tiks aizvadīts jau Latvijas trasē Biķerniekos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par